ارسال مرسوله پستی

ارسال مرسوله پستی

اگر فروشگاه آنلاین داری و از مشکلات و دغدغه‌های ارسال بسته خسته شدی، ارسال مرسوله پستی‌ات رو به پادروپین بسپار!

پادروپین از جمع‌آوری تا تحویل مرسوله پستی درب منزل به مشتری در کنار شماست. برای ثبت سفارش ارسال از طریق لینک زیر وارد شوید.

آشنایی با پلتفرم ارسال مرسوله پستی

آشنایی با پلتفرم ارسال مرسوله پستی

پادروپین یک راهکار ارسال کالای هوشمند هست که بهت کمک می‌کنه تا با استفاده شرکت‌های پستی مختلف به راحتی و با چند کلیک بسته‌هاتو به دست مشتریانت برسونی.

برای ارسال مرسولات با پادروپین حتی نیاز به مراجعه حضوری نداری و در مراکز استان و شهرهای بزرگ، همکاران ما مرسولات شما رو از درب منزل تحویل می‌گیرند و تا رسیدن مرسوله به دست مشتریان‌تون پیگیری بسته‌های پستی رو انجام می‌دن.

هزینه ارسال مرسوله پستی

هزینه ارسال مرسوله پستی

هزینه ارسال بسته‌های پستی بسته به مبدا، مقصد، وزن مرسوله و سرعت ارسال متفاوت هستند که با وارد کردن اطلاعات مرسوله در پلتفرم خدمات پستی پادروپین می‌توانید تعرفه‌های هر شرکت پستی را به صورت آنلاین و دقیق مشاهده کنید. همچنین اگر قصد تخمین و محاسبه هزینه پستی مرسولات خود را دارید، پیشنهاد ما به شما ابزار محاسبه هزینه پستی پادروپین است.

شرکت‌های پستی فعال در پادروپین

شرکت‌های پستی فعال در پادروپین

شرکت‌های پستی فعال در پادروپین عبارتند از ماهکس، ندکس، پیشروپست، اسپید، فوروارد و پست ملی که در صفر تا صد مراحل ارسال مرسولات پستی شما در کنارتان هستند.

شما در پلتفرم پادروپین برای همکاری و ارسال بسته با شرکت‌های پستی نیاز به عقد قرارداد و پرداخت هزینه مازاد ارسال ندارید و به راحتی می‌توانید بسته‌هایتان را به سراسر نقاط ایران ارسال کنید.

پیگیری آسان مرسوله پستی

یکی از مزایای ارسال مرسولات با پادروپین، پیگیری صفر تا صد فرآیند ارسال هست که شما را از هرگونه تعامل و رهگیری با شرکت‌های پستی بی‌نیاز می‌کند. در پادروپین پس از ثبت سفارش، یک پیامک حاوی لینک رهگیری و جزئیات ارسال به فرستنده و گیرنده مرسوله ارسال می‌شود تا به صورت آنلاین و دقیق وضعیت مرسوله خود را مشاهده کنند.

پیگیری آسان و بدون دغدغه مرسولات پستی

سوالات متداول ارسال مرسوله پستی

خیر، برای ارسال مرسولات با پادروپین شما هزینه‌ای جز تعرفه پستی نمی‌پردازید و فقط در صورت نیاز به جمع‌آوری مرسولات‌تان هزینه جمع‌آوری از شما دریافت می‌شود.

خیر، شما با استفاده از پلتفرم پادروپین امکان استفاده از خدمات پستی شرکت‌های همکار را بدون نیاز به عقد قرارداد و فرآیند اداری آن دارید.

بله برای این کار کافیست در پنل پادروپین سفارش خود را ثبت کرده و در هنگام انتخاب سرویس‌دهنده پستی، شرکت‌های پیشنهادی به شما معرفی می‌شوند.