داستان پادرو

پادرو قدم‌های اولش رو وقتی برداشت که یک تیم دو نفره بود، ایده متفاوت‌مون باعث شد قدم‌هایی رو برداریم که تاحالا برنداشتیم و جایی بریم که تا حالا نرفتیم. بعد از تیم اولیه شاید خیلی‌ها که به پادرو ملحق شدن، توی ذهن‌شون این جمله گذشته باشه که «چه ایده باحالی، حتما دنیای متفاوتی داره!» بله، دنیای پادرو با همه فرق داره. این دقیقا چیزی بود که بنیانگذاران پادرو بهش فکر می‌کردن «دنیایی متفاوت، برای تجربه‌های متفاوت» البته این ایده تا امروز با چالش‌های مختلفی همراه بوده حتی حل کردن بعضی‌هاشون خیلی سخت و نفس‌گیر بوده! ولی باوجود این مسائل ساختن رو انتخاب کردن چون این چالش‌ها ارزشش رو داشته.

البته ساختن استارتاپ همیشه با چالش همراه بوده درست مثل سفرکردن به جایی که مکانش روی نقشه مشخص شده اما تابه‌حال کسی اونجا نرفته؛ یعنی مسیر مطمئن و شفافی برای رسیدن به مقصد وجود نداره و باید برای شرایط سخت‌تر از حد انتظار آماده بود و در نهایت کوتاه‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر رو انتخاب کرد. درست مثل مسیری که برای رفتن به دنیای پادرو انتخاب کردیم.

این داستان ما بود؛ اگه شما هم به این‌طور سفرها علاقه دارین با یک نقشه با ما همراه بشین. البته به شرطی که قوانین آدم‌های ماجراجو رو بدونین!

مشاهده بیشتر

فرهنگ سازمانی

دنیای پادرو با جسارت و کشف ایده‌های جدید ساخته شد. ایده‌هایی از جنس کمک کردن به بقیه افراد جامعه برای کم کردن باری از دوش همدیگه، به همین خاطر ریسک بخشی از پادرو شده. ما از تصمیم‌های جسورانه حمایت می‌کنیم و از موفقیت‌ها و شکست‌ها درس می‌گیریم تا کنار هم با احترام به نظرات همدیگه پیشرفت کنیم؛ چون به هم اعتماد داریم. برای همین روحیه‌ی‌ جنگجویی بخشی از ماست تا تو محیطی پر از چالش‌های لذت‌بخش با پاسخگویی و عمل به تعهدات‌مون در کنار هم رشد کنیم و کنجکاوی انرژی‌ای هست که راه‌مون رو روشن می‌کنه، ما قدردان این انرژی هستیم.

شایستگی‌های پادرو

هدف گرایی و توفیق طلبی

با مشخص ‌سازی اهداف و برنامه‌ریزی هدفمند به سمت ارزش‌های کسب‌وکار قدم برمی‌داریم.

قدرت حل مساله

مسائل را با بینش درست و در نظر گرفتن ابعاد مختلف مورد بررسی قرار می‌دهیم و بهترین راه‌حل را برای آن‌ها پیدا می‌کنیم.

مهارت های ارتباطی و تعاملات

با در نظر گرفتن پیام و هدف طرف مقابل ارتباطی سازنده برقرار می‌کنیم و توافقی درست انجام می‌دهیم.

توسعه مداوم خود و یادگیری

با شناخت خود به‌طور مداوم به دنبال یادگیری و توسعه مهارت‌های خود هستیم.

مسئولیت پذیری و پاسخ گویی

به تمام تعهدات و مسئولیت‌های خود پایبند هستیم و با وجود مشکلات، وظایف خود را می‌پذیریم.

کار تیمی

تعامل و انعطاف در نظرات و اقدامات را بخشی اصلی در تیم می‌بینیم تا در کنار افزایش اعتماد اعضا، نتیجه‌ی کار تیم با موفقیت همراه باشد.

پادرو از زبان همکاران

مدیر داخلی

(کار تیمی)

پویان می‌گه: اوایل که اومده بودم حجم کاری زیادی داشتم ولی به مرور به‌خاطر نظم واحد، فشار کاری کنترل شد. اینجا حس صمیمیت و اعتماد بین افراد تیم وجود داره تا بتونیم تصمیم‌گیری کنیم. می‌شه گفت این آزادی عمل به پیشرفت ما کمک می‌کنه. اینجا همگی به همدیگه کمک می‌کنیم و راه‌حلی مناسب برای مشکلات مطرح می‌شه.

کپی‌رایتر

مسئولیت پذیری و پاسخگویی

رعنا می‌گه: می‌دونین چی باعث می‌شه هر روز صبح بیام سرکار؟ چون می‌دونم کار کردن تو پادرو می‌تونه به کسب‌کارهای اینستاگرامی کمک کنه و این حال خوبیه برای ادامه دادن و رشد کردن.

موشن گرافیست

توسعه مداوم و یادگیری

مینو می‌گه: خلاقیت تو کار من خیلی مهمه، اینکه بتونم زمانی رو به پیشرفت و یادگیری اختصاص بدم باعث می‌شه، عملکرد بهتری داشته باشم؛ خوشبختانه تو پادرو فضا برای یادگیری وجود داره و دست‌مون تو خلاقیت بازه.

مدیر مارکتینگ

ارتقا عملکرد تیم

حامد می‌گه: به نظر من چیزی که باعث رشد هر تیمی می‌شه شناخت توانایی اعضاست. اینطوری می‌تونیم کمک کنیم هر فرد به نسخه‌ی بهتر خودش تبدیل بشه، به نظرم هدف اصلی هر تیمی همینه.

بیزینس اونر پادروشاپ

دانش و مهارت فنی

سینا می‌گه: باور داشتن به قابلیت پادروشاپ به من کمک می‌کنه بتونم هرروز راه‌های جدیدی رو برای کمک به کسب‌وکارها پیدا کنم.

در پادرو چه می‌گذرد

مزایای کار در پادرو

  • کار در محیط صمیمانه و حرفه‌ای
  • ساعت کاری منعطف
  • چالش‌های جذاب
  • فرصت رشد و یادگیری
  • بیمه تکمیلی
  • میان وعده و صبحانه

فرصت‌های شغلی

برای ارسال رزومه، آدرس ما اینجاست!

career@podro.com

عملیات

فنی

کسب و کار

منابع انسانی

بازاریابی

محصول

مالی