افزونه حمل و نقل وردپرس پادرو

افزونه حمل و نقل وردپرس پادروپین برای مدیریت صفر تا صد فرآیند ارسال مرسولات‌ فروشگاه‌های وردپرسی آماده شده است. در پلتفرم پادروپین شما می‌توانید بدون عقد قرارداد از خدمات شرکت‌های پستی مختلف استفاده کنید.

افزونه حمل و نقل وردپرس

آشنایی با افزونه حمل‌ونقل

پلاگین حمل و نقل پادروپین، بهترین راهکار حمل و نقل برای هر فروشگاه وردپرسی را فراهم می‌سازد. در این پلاگین هر امکانی که برای ارسال سفارشات خود به آنها نیاز دارید، در آن طراحی شده و نقش یک دستیار هوشمند حمل و نقل را برای شما ایفا می‌کند.

با استفاده از این افزونه حمل و نقل حرفه‌ای و مزایای آن دیگر شما نیازی به استفاده از سیستم‌های جانبی نداشته و به راحتی امکان مدیریت فرآیند ارسال بسته‌‌های خود را دارید.

افزونه حمل و نقل ووکامرس

رهگیری سفارشات با ارسال رایگان پیامک

با استفاده از افزونه حمل و نقل، وضعیت ارسال بسته‌ها برای فرستنده مرسولات به صورت کامل در پنل وردپرس نمایش داده می‌شود. همچنین مشتریان فروشگاه‌های آنلاینی که مرسولات آنها در پادروپین ثبت و ارسال می‌شود به کمک پیامک حاوی لینک رهگیری می‌توانند بسته خود را رهگیری کنند.

فروشگاه‌‌های اینترنتی با استفاده از این افزونه نیازی به استفاده از سیستم ارسال پیامک ندارند و این امکان همراه افزونه وجود دارد.

افزونه حمل و نقل پادروپین

شرکت‌های متنوع پستی در پنل وردپرس شما

در افزونه حمل و نقل وردپرسی پادروپین برای شما امکان استفاده از خدمات شرکت ملی پست و بیش از ۵ شرکت پستی خصوصی مثل ماهکس، پیشرو پست، لینک اکسپرس و … برای ارسال مرسولات به سراسر کشور فراهم شده است.

شما می‌توانید بدون نیاز به عقد قرارداد همکاری برای سفارشات خود از پلاگین پادروپین استفاده کرده و مرسولات وب‌سایت خود را ارسال کنید.

افزونه حمل‌ونقل

چاپ بارنامه

با ثبت سفارش ارسال مرسوله در افزونه پادروپین، بارنامه‌ای برای تمامی سفارشات فروشگاه آنلاین‌ شما آماده می‌شود که در پیشخوان افزونه قابل بارگیری هستند. چاپ بارنامه فرآیند مدیریت ارسال مرسولات شما را بهینه کرده و نیازی به تهیه بارنامه مجزا ندارید.

پلاگین حمل و نقل

جمع‌آوری از درب فروشگاه

در هنگام ثبت سفارش در افزونه حمل و نقل و جمع‌آوری بسته، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر پستی نیست و شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان بسته‌های خود را ارسال کنید. همچنین امکان انتخاب روز و ساعت مراجعه سفیران پادرو برای جمع‌آوری مرسولات نیز در پلاگین حمل و‌ نقل برای شما برای وجود دارد. لازم به ذکر است که از تمامی این امکانات برای ارسال حتی ۱ عدد مرسوله نیز می‌توانید استفاده کنید.

دانلود افزونه حمل‌ونقل از مخزن وردپرس

مزایای استفاده از افزونه حمل و نقل پادروپین

رهگیری آنلاین مرسولات
سیستم رایگان ارسال پیامک برای رهگیری وضعیت مرسوله توسط مشتریان همراه با افزونه ارائه می‌شود.
ساده بودن تنظیمات افزونه
استفاده از افزونه برای فروشندگان سایت‌های وردپرسی، راحت‌ترین و بی‌دردسرترین روش مدیریت ارسال سفارشات است.
مدیریت صفر تا صد فرآیند ارسال
به کمک افزونه حمل و نقل پادروپین کل فرآیند ارسال فروشگاه‌تان را می‌توانید مدیریت کرده و پیشخوان اختصاصی خود را داشته باشید.
ارسال با شیوه‌های متنوع
به کمک این افزونه هر بسته پستی را با هر شرکت حمل و نقل دلخواه می‌توانید ارسال کنید و محدودیتی برای انتخاب وجود ندارد.
محاسبه دقیق هزینه‌ شرکت‌های پستی
هزینه خدمات شرکت‌های پستی به صورت کامل در پنل فروشندگان نمایش داده می‌شوند.
پشتیبانی اختصاصی فروشگاه‌ها
خدمات پشتیبانی اختصاصی و آموزش رایگان برای کاربران افزونه ارائه می‌شود.
امکان خرید جعبه پستی
فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند برای ارسال مرسولات خود از پادرو جعبه‌ خریداری کنند.

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در پادروپین

سوالات متداول

استفاده از پلاگین پادرو برای فروشگاه‌های آنلاین و تمامی کاربرانی که متقاضی خدمات پست و پیک هستند رایگان است. کاربران صرفا می‌بایست هزینه ارسال کالا را به شرکت پستی پرداخت نمایند و برای استفاده از پلتفرم پادرو هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنند. درآمد پادرو عددی ثابت به ازای هر سفارش است که از شرکت‌های پستی و پیکی دریافت می‌کند.

همه کالاها به جز ممنوعات پستی توسط پادرو ارسال می‌شوند. کالاهای شکستنی، قابل اشتعال و مایعات جزو ممنوعات پستی هستند. ارسال مایعات نیز فقط در شرایطی که در بسته بندی پلاستیکی نفوذ ناپذیر قرار گیرد انجام خواهد شد.

اگر از اینکه هر روز برای ارسال کالاها به یک شرکت پستی مراجعه کنید خسته شده‌اید، از اینکه بین سایت خودتان و سامانه‌های پستی سرگردان باشید یا اگر فکر می‌کنید پلاگین‌های فعلی فقط یک محاسبه‌کننده عدد برای سبد خرید هستند، پس حتما پلاگین خودتان را تغییر دهید تا همه امکانات پلاگین‌های دیگر را بعلاوه فرآیند لجستیک را یک جا داشته باشید.