برای محاسبه هزینه ارسال، اطلاعات مرسوله خود را وارد کنید.

گرم
تومان

محاسبه هزینه پست در پادروپین

به کمک ابزار محاسبه هزینه پستی پادروپین می‌توانید هزینه ارسال کالا با شرکت‌های پستی گوناگون را در سال ۱۴۰۲ به صورت اختصاصی برای بسته‌های خود مشاهده کنید. شرکت‌های پستی فاکتورهای مختلفی اعم از روش ارسال کالا، وزن و ابعاد مرسوله،‌ مسافت ارسال و نوع جعبه را برای تعیین هزینه پست لحاظ می‌کنند که تمامی این موارد در ابزار محاسبه آنلاین هزینه ارسال پادروپین در نظر گرفته شده است. برای تعیین هزینه ارسال اطلاعات مرسوله خود را اینجا وارد کنید.

هزینه ارسال مرسوله با پست پیشتاز

هزینه ارسال مرسوله با پست پیشتاز

پست پیشتاز روشی مناسب برای ارسال نامه و مرسولاتی است که سرعت در ارسال آنها برای ما اهمیت دارد و یا وزن بالای ۵ کیلوگرم را دارا هستند. زمان ارسال پست پیشتاز در موارد درون شهری ۱ روز و در موارد استانی و شهرستانی بین ۲ الی ۵ روز می‌باشد. ارسال کالا با پست پیشتاز به علت قیمت مناسب و زمان تحویل نزدیک،‌ یکی از روش‌های محبوب در میان ارسال کنندگان کالا به شمار می‌رود.

عوامل تاثیرگذار در محاسبه هزینه پستی

ارزش مرسوله در هزینه پست

ارزش و نوع مرسوله

آدرس در تعیین تعرفه پست

آدرس گیرنده مرسوله

وزن و ابعاد مرسوله

روش‌های ارسال مرسوله

هزینه ارسال کالا با پست عادی

هزینه ارسال کالا با  پست عادی

پست عادی یکی از روش‌های ارسال کالا در شرکت پست است که قیمت مقرون به صرفه‌ای داشته اما در مدت زمان بیشتری نسبت به پست پیشتاز و سفارشی کالای شما را به مقصد می‌رساند. برای مشاهده تعرفه‌ ارسال کالا در شرکت‌های پستی مختلف، می‌توانید از پست وبلاگ پادروپین مشاهده کنید و یا اطلاعات بسته خود را در ابزار محاسبه هزینه پست پادروپین وارد کرده و از تعرفه دقیق ارسال در سال ۱۴۰۲ اطلاع یابید.

ارسال سفارشات با پادروپین

ارسال کالا با بهترین تعرفه پستی

پادروپین پلتفرم مقایسه و انتخاب شرکت‌های پستی است که شما به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به عقد قرارداد و هزینه اضافی، مرسولات خود را ارسال کنید.  فروشگاه‌های آنلاین برای تسهیل فرآیند ارسال بسته‌های پستی خود، ثبت سفارشات انبوه و مقایسه خدمات شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پستی از پادروپین استفاده می‌کنند.