پادروپین پلتفرم شرکت های پستی

پادروپین پلتفرم خدمات پستی

پادروپین پلتفرمی برای انتخاب شرکت‌های پستی و مقایسه‌ی خدمات مختلف هر کدام از آن‌هاست. با این کار به راحتی می‌توانید باتوجه به نوع مرسوله خود بهترین انتخاب را درباره‌ی شیوه‌ی ارسال مرسوله انتخاب کنید.

همچنین پادروپین از خدماتی مثل رهگیری آنلاین، پشتیبانی سریع، ارائه بارنامه پستی و محاسبه قیمت پشتیبانی می‌کند تا فرایندهای ارسال کالا را آسان‌تر کند. به این ترتیب با پادروپین در فرایندهای ارسال کالا تنها نیستید.

دلایل استفاده از شرکت پستی فوروارد

شرکت پستی فوروارد (اکوپیک) به‌خاطر خدمات سریع ارسال کالا در تهران معروف است. در ادامه برخی از ویژگی‌های ارسال کالا با شرکت فوروارد را می‌بینیم:

ابعاد بسته: از سایز ۱ تا ۹ بسته‌های پستی، با فوروارد قابل حمل است.

بیمه مرسوله: مرسولات تا سقف ۳ میلیون تومان بیمه می‌شوند.

وزن بسته پستی: تمام بسته‌های پستی تا وزن ۱۰ کیلوگرم قابل حمل است.

هزینه ارسال: قیمت ارسال با فوروارد مناسب است و هزینه‌ای اضافه برای ارسال در همان روز پرداخت نمی‌کنید.

اکوپیک سرویس سریع ارسال کالا در تهران

سرعت ارسال کالا در تهران برای مشتریان مهم است. از طرفی فروشندگان اینترنتی فکر می‌کنند برای این موضوع باید هزینه‌ی زیادی بپردازند. فوروارد (اکوپیک) یکی از شرکت‌های پستی است که به‌خاطر خدمات ارسال در همان روز معروف است و باتوجه به زمانی که سفارشات جمع‌آوری می‌شوند، آن‌ها را در همان روز یا نهایتا تا فردا صبح ارسال می‌کند.

سرعت و نظم فوروارد یکی از مهم‌ترین مشکلات ارسال را حل می‌کند. برای اطلاع از تعرفه پستی شرکت فوروارد تنها کافیست سفارشات خود را داخل پنل پادروپین قرار دهید، تا هزینه‌ی نهایی را ببینید.

جمع آوری مرسولات اکوپیک

جمع‌آوری سفارشات اکوپیک

سفارشات پستی به کمک پادروپین جمع‌آوری می‌شود تا در زمان شما صرفه‌جویی شود. به این صورت مامورین جمع‌آوری مرسوله، تمام بسته‌ها را تحویل می‌گیرند و شما بدون نیاز به رفتن تا شرکت پستی بسته‌های خود را ارسال می‌کنید. این امکان برای مشتریان پادروپین توسط فوروارد در ۳ بازه زمانی جمع‌آوری در روز فراهم شده است و تمام هزینه‌های ارسال را می‌توانید به صورت آنلاین یا به صورت نقدی بعد از جمع‌آوری مرسوله پرداخت کنید.

شرکت‌های دیگری که با پادروپین همکاری می‌کنند