پیگیری مرسوله پستی

جهت رهگیری مرسوله پستی، کد پادرویی خود را وارد کنید.

برای رهگیری مرسولات پستی ارسالی توسط شرکت‌های غیر پادرویی اینجا کلیک کنید.

روی شرکت پستی منتخب خود کلیک کرده، کد رهگیری مرسولات پستی ارسال شده را در قسمت مشخص شده وارد‌ کنید و از وضعیت مرسوله خود باخبر شوید.

روی شرکت پستی منتخب خود کلیک کرده، کد رهگیری مرسولات پستی ارسال شده را در قسمت مشخص شده وارد‌ کنید و از وضعیت مرسوله خود باخبر شوید.

پیگیری مرسوله در شرکت ملی پست
رهگیری مرسولات در ماهکس
رهگیری مرسوله در لینک اکسپرس
رهگیری مرسولات در ندکس
پیگیری مرسولات در یارباکس
رهگیری مرسولات در تیپاکس
پیگیری مرسوله در اکوپیک
رهگیری مرسوله در اسپید
رهگیری مرسولات در چاپار
پیگیری مرسوله در پیشرو پست

پیگیری مرسوله پستی با کد پادرویی

هنگام استفاده از پادروپین برای ارسال مرسوله پستی خود، کد پادرویی که در واقع همان کد رهگیری مرسوله است، همراه با یک لینک رهگیری از طریق پیامک برایتان ارسال می‌شود. شما می‌توانید این کد را در باکس پیگیری مرسوله پستی  وارد کنید و از وضعیت بسته ارسالی مطلع شوید.

همچنین با کلیک روی لینک رهگیری ارسال شده از طریق پیامک، می‌توانید از وضعیت مرسوله خود در هر لحظه باخبر شوید.

پیگیری مرسوله پستی
پیگیری مرسولات پستی

انواع روش‌های پیگیری مرسوله پستی

برای پیگیری مرسوله پستی روش‌های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرکت پستی انتخاب شده و اطلاعاتی که در دست دارید، می‌توانید مرسوله خود را رهگیری کنید:

  • پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات پستی
  • پیگیری مرسوله پستی با کد ملی
  • پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک
  • پیگیری مرسوله پستی با استفاده از کد USSD

ارسال سفارشات با  پادروپین

فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند برای تسهیل فرآیند ارسال بسته‌های پستی، ثبت سفارشات انبوه و مقایسه خدمات شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پستی از پادروپین استفاده کنند.

در پادروپین بدون نیاز به عقد قرارداد با شرکت‌های پستی می‌توانید مرسولات خود را ارسال کرده و در زمان و هزینه‌های جانبی صرفه‌جویی کنید. همچنین امکان جمع‌آوری مرسولات پستی شما از درب محل و رهگیری وضعیت مرسوله در پادروپین وجود دارد.

رهگیری مرسولات پستی

سوالات متداول

استفاده از پادرو برای فروشگاه‌های آنلاین و تمامی کاربرانی که متقاضی خدمات پست و پیک هستند رایگان است. کاربران صرفا می‌بایست هزینه ارسال کالا را به شرکت پستی پرداخت نمایند و برای استفاده از پادرو هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنند.

پس از ثبت درخواست ارسال مرسوله در پادروپین، پیامکی حاوی لینک رهگیری به شما ارسال می‌شود که به کمک آن می‌توانید مرسوله خود را رهگیری کنید.

بعد از جمع‌آوری سفارشات، مدت زمان تحویل سفارش تهران به تهران تا 24 ساعت کاری و سفارش تهران به شهرستان و شهرستان به شهرستان تا ۲۴ تا 72 ساعت کاری است.

خیر در صورتی که گیرنده مرسوله در مقصد حضور نداشته باشد متناسب با قوانین هر شرکت پستی، مامور پست بین 1 الی 3 مرتبه مراجعه مجدد کرده و مرسوله را تحویل می دهد.