در دیجی‌کالا بفروش با پادروپین ارسالش کن!

فروشندگان ديجی‌كالا می‌توانند محصول خود را به راحتی بفروشند و با پادروپین به همراه پشتیبانی ارسال کنند. برای فروش در دیجی‌کالا رضایت مشتری از ارسال مهم است. پادروپین در تمام فرایندهای ارسال کنار شماست تا به کمک دانش لجستیک تمامی کارها با دقت و برنامه‌ریزی انجام شود.

خدمات پادروپین برای فروشندگان ديجی‌كالا

آشنایی با شیوه‌های مختلف ارسال کاری زمان‌بر است. برای همین اکثر فروشنده‌های دیجی‌کالا تنها از شیوه‌های معمول استفاده می‌کنند؛ در صورتی که روش‌های مطمئن‌تری هم وجود دارد. روش‌هایی که فرایند ارسال در آن ساده‌تر می‌شود:

  • ارسال طبق زمان‌بندی
  • رهگیری دقیق سفارشات
  • تحویل سفارشات از درب محل
  • عدم نیاز به مراجعه به مرکز پستی
  • پشتیبانی سفارشات از طریق پادرو

امکان تغییر شرکت پستی وجود دارد؟

بله، در پادروپین شرکت‌های زیادی مثل ماهکس، اسپید، لینک اکسپرس، پیشروپست، پست ایران، اکوپیک و غیره باتوجه به نوع مرسوله قابل انتخاب هستند. با تغییر روش ارسال می‌توانید خدمات بیشتری را تجربه کنید و در سراسر ایران سفارشات‌ خود را سریع‌تر ارسال کنید. با خیالی آسوده فروش محصول در دیجی‌کالا را ادامه دهید و کسب‌وکار خود را توسعه دهید.

فروش در دیجی‌کالا ساده است؟

ساخت فروشگاه در دیجی‌کالا تنها اولین قدم است و برای جذب مشتریان دیگر باید به فکر رضایت مشتری باشید. یکی از راه‌های افزایش رضایت مشتری، به زمان ارسال کالا مربوط است؛ هرچقدر این زمان کمتر باشد، مشتری خوشحال‌تر می‌شود.

به همین خاطر انتخاب روشی مطمئن و سریع مهم است. به کمک پادروپین بدون عقد قرارداد می‌توانید با شرکت‌های پستی مختلفی کار کنید و باتوجه به نیازمندی خود بهترین شرکت پستی را انتخاب کنید.

استفاده از پادروپین چه مزیت‌هایی دارد؟

 1. نیروی پشتیبانی مجزا، جهت پیگیری مرسوله‌ها و عدم نیاز به نیروی انسانی متخصص.
 2. هزینه‌ی ارسال به صرفه، جهت افزایش سفارشات در دیجی‌کالا.
 3. تحویل سفارشات به مامور جمع‌آوری در زمان و مکان انتخابی شما و عدم مراجعه شما به مراکز پستی جهت صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌.

مهم‌ترین دلیل برای استفاده از پادروپین، افزایش رضایت مشتری شماست؛ همچنین با افزایش رضایت‌مندی می‌توانید مشتریان همیشگی خود را بیشتر کنید.

فرم ثبت درخواست

  آدرس سایت

  تعداد ارسال روزانه