فروش در دیجیکالا | ارسال با پادروپین

فروش از دیجی‌کالا،

ارسال با پادروپین

به‌موقع رسیدن بسته و خوش‌قول بودن برای هر کسب‌وکاری مهمه، با اینکار مشتری‌ها دوباره و دوباره برمی‌گردن و شما رو به دوستان‌شون پیشنهاد می‌دن، برای همین پیدا کردن بهترین شرکت‌پستی مهم‌ترین بخش کسب‌وکارهای آنلاین محسوب می‌شه، به نظرتون راه‌حلی برای این مسئله وجود داره؟

پادروپین ارسالش مطمئنه

ارسال مطمئن فقط به حرف نیست بلکه به عملکرد خوب نیاز داره؛ پس به موارد زیر نیاز داره:

 • ارسال طبق زمان‌بندی
 • رهگیری دقیق سفارشات
 • تحویل سفارشات از درب محل
 • دارای کد تحویل برای مشتری
 • عدم نیاز به مراجعه به مرکز پستی
 • پشتیبانی سفارشات از طریق پادرو

این مزایا برای ارسال سفارشات آنلاین واجبه و پادروپین در تمام این موارد کنار شماست تا فشار کاری‌تون رو کاهش بده و همین‌طور تو کاهش نیروی انسانی به شما کمک می‌کنه.

امکان تغییر شرکت پستی وجود داره؟

بله، پادروپین به‌خاطر تنوع بالای پرووایدرهای پستی به شما این امکان رو می‌ده به راحتی با تغییر ناوگان ارسال خدمات بیشتری رو تجربه کنین و  در سراسر ایران در بازه زمانی کوتاه‌تری سفارشات‌تون رو ارسال کنین.

چرا از پادروپین استفاده کنیم؟

استفاده از شرکت‌های پستی متنوع برای کسب‌وکارها آسون نیست و مشکلاتی مثل ثبت قرارداد جدید و آشنایی با سیستم جدید رو داره. از طرفی گاهی اوقات کسب‌وکار ما به‌خاطر کاهش کیفیت خدمات ارسال با مشکلات بزرگی مواجه می‌شه ولی با پادروپین تغییر و استفاده از شرکت‌های پستی خیلی ساده است. به علاوه استفاده از پادروپین مزایا زیر رو داره:

 1. نیروی پشتیبانی مجزا، جهت پیگیری مرسوله‌ها و عدم نیاز به نیروی انسانی متخصص.
 2. هزینه‌ی ارسال ثابت، جهت افزایش سفارشات فروشگاه.
 3. تحویل سفارشات و عدم مراجعه شما به مراکز پستی جهت صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها.

مهم‌ترین دلیل برای استفاده از پادروپین افزایش رضایت مشتری شماست و پادروپین می‌تونه بهترین راهکار ارسال رو پیشنهاد بده تا تصمیم مناسبی برای کسب‌وکارتون بگیرین.

فرم ثبت درخواست

  آدرس سایت

  تعداد ارسال روزانه