ساخت سایت فروشگاهی

 

ساخت فروشگاه اینترنتی با پادروشاپ

اگر آنلاین‌شاپ اینستاگرامی دارید و یا در بستر آنلاین محصولات خود را به فروش می‌رسانید، پادروشاپ در کنار شماست!

فروشگاه‌ساز پادروشاپ از ساخت کد تخفیف و ارسال پیامک به مشتریان‌تان، تا جمع‌آوری و ارسال بسته‌های پستی تمامی نیازهای شما را رفع می‌کند.

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید.

  جمع‌آوری و ارسال کالا
  با فروشگاه ساز پادروشاپ، بسته‌های پستی از درب محل جمع‌آوری شده به سراسر نقاط ایران ارسال می‌شوند.
  فروشگاه اینترنتی
  با ساخت فروشگاه در پادروشاپ ویترین آنلاین ۲۴ ساعته داری و محصولاتت به فروش می‌رسند.
  ساخت و استفاده از کد تخفیف
  با این امکان پادروشاپ میتونی کد تخفیف بسازی و در کمپین‌های مختلفت استفاده کنی.
  لینک اختصاصی
  لینک اختصاصی فروشگاهت رو در بایوی اینستاگرام بذار و یا برای مشتری‌هات ارسال کن و محصولت رو بفروش.
  پرداخت امن
  درگاه پرداخت بانک پاسارگاد پادروشاپ برای فروشگاهت فعال میشه و مشتریانت تراکنش معتبری رو انجام میدن.
  رهگیری لحظه‌ای
  پس از ثبت سفارشات در فروشگاه پادرویی شما، وضعیت ارسال هر مرسوله از طریق پیامک به مشتریانت اطلاع‌رسانی میشه.
  ساخت فروشگاه اینترنتی

  جمع‌آوری و ارسال سفارشات با پادروشاپ

  با امکان جمع‌آوری هر روزه می‌توانید در سریع‌ترین زمان سفارشات خود را ارسال کنید. در نتیجه مشتری از نحوه ارسال شما رضایت بیشتری خواهد داشت.

  ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

  تبلیغ فروشگاه اینترنتی شما در ترب

  شما با ساخت فروشگاه در پادروشاپ می‌توانید از فروش محصولات خود در وب‌سایت ترب نیز بهره‌مند شوید. نمایش محصولات شما در این وب‌سایت‌ شامل هزینه مجزا نشده و کافیست تنها پلن اشتراکی خود را در پادروشاپ تهیه کنید.

  ساخت سایت فروشگاهی رایگان

  ارسال پیامک رایگان در سایت فروشگاهی

  برای ساخت فروشگاه اینترنتی و مدیریت ارتباط با مشتریان‌تان دیگر نیازی به استفاده از سیستم‌های مختلف نیست! فروشگاه‌ساز پادروشاپ برای شما امکان ارتباط بیشتر با مشتریان‌تان را از طریق ارسال پیامک به آنها فراهم کرده است.

  از طریق پنل خود به راحتی و تنها با چند کلیک، پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی فروشگاه اینترنتی خود را به تمامی مشتریان‌ ارسال کرده و فروش خود را افزایش دهید.

  ساختن سایت فروشگاهی رایگان

  ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

  در صورتی که قصد راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود را دارید با ثبت‌نام در پادروشاپ امکان استفاده رایگان  از این فروشگاه‌ساز اینستاگرامی برای شما فراهم شده است.

  شما می‌توانید با اتصال آنلاین شاپ خود به پادروشاپ به راحتی سایت فروشگاهی خود را راه‌اندازی کرده و از امکانات مختلف آن جهت مدیریت مشتریان و افزایش فروش خود استفاده کنید.

  بله. فروشگاه‌های آنلاین ساخته شده در پادروشاپ جهت نمایش در صفحه نتایج گوگل بهینه‌سازی شده‌اند و فروشگاه و محصولات شما پس از مدتی در صفحه نتایج گوگل نیز نمایش داده می‌شود.

  شما برای آشنایی با امکانات و فیچرهای فروشگاه ساز پادروشاپ می‌توانید به مدت ۷ روز به صورت رایگان فروشگاه خود را ساخته و از امکانات مختلف پنل استفاده کنید.

  جمع‌آوری و ارسال بسته‌های پستی فروشگاه‌های آنلاین از مراکز استان و برخی‌ شهرهای بزرگ ایران انجام شده و در سراسر نقاط ایران به دست مشتریان شما می‌رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از شهرهای مبدا می‌توانید در فروشگاه‌ساز ثبت‌نام کرده و از همکاران ما مشاوره دریافت کنید.

  سیستم ارسال پیامک مشتریان پادروشاپ پس از ساخت فروشگاه اینترنتی شما برایتان فعال شده و امکان تعامل دو طرفه و اطلاع‌رسانی و برگزاری کمپین‌های مختلف پیامکی را برای فروشگاه شما فراهم می‌کند.