ترفندهای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام برای جذب مشتری

0

در این مطلب قرار است یاد بگیرید که اکسپلور اینستاگرام چیست و دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام چه کمکی به شما می‌کند؟ اگر شما هم صاحب یک فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام هستید حتماً تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که بهترین روش‌های جذب مشتری از اینستاگرام چیست؟ اینستاگرام چطور به بیشتر نشان دادن پست‌ها کمک می‌کند؟ بهترین راه برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان چیست؟

اینستاگرام یکی از پلتفرم‌های جذاب است که راهکارهای هوشمندانه‌ای برای پیشرفت افرادی که در این فضا به‌صورت خلاقانه فعالیت دارند و از الگوریتم اینستاگرام پیروی می‌کنند در نظر گرفته است. دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام یکی از بهترین روش‌هایی است که به ارتقاء صفحۀ شما در اینستاگرام کمک بسیار زیادی می‌کند.

دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

اینستاگرام اعلام کرده که بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد و نیمی از این کاربران از اکسپلورشان به‌صورت متناوب بازدید می‌کنند. این یعنی 500 میلیون کاربر فعال از صفحۀ اکسپلورشان را بازدید می‌کنند.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

پس از وارد شدن به صفحۀ خود در اینستاگرام با لمس گزینۀ ذره‌بین شکل وارد یک صفحۀ جدید می‌شوید. این قسمت شامل تعداد زیادی از پست‌های متنوع است. این صفحه که اکسپلور اینستاگرام نام دارد یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های اینستاست. پست‌هایی که در قسمت اکسپلور اینستا برای شما نشان داده می‌شوند شامل پست‌هایی از سرتاسر دنیا هستند و تفاوتی ندارد که شما آن صفحات را دنبال کرده باشید و یا دنبال نکرده باشید.

بسیاری از مخاطبان اینستاگرام اکسپلور اینستاگرام را به دیزنی لند تشبیه کرده‌اند که در دنیای کودکی آرزوی سفر کردن به آن داشته‌اند. تا چشم کار می‌کند در این قسمت‌های عکس، ویدئو و محتوای جذاب وجود دارد که هیچ نقطۀ پایانی ندارند. اما سؤال اصلی این است که این پست‌ها بر چه اساسی در اکسپلور قرار می‌گیرند؟

اگر می‌خواهید به خبرنامه رایگان پادروکلاب دسترسی داشته باشید، فرم زیر را پر کنید.


  پست‌هایی که در اکسپلور نمایش داده می‌شوند برای هر کاربر در اینستاگرام متفاوت است. شما حتی اگر صاحب چند اکانت گوناگون در اینستاگرام باشید محتوایی که در هر یک از اکانت ها مشاهده می‌کنید باهم متفاوت است. علت این تفاوت چیست؟

  اینستاگرام تلاش کرده است تا بالاترین میزان خصوصی‌سازی را در قسمت اکسپلور برای هر کاربر فراهم کند. اینستاگرام بر اساس فعالیت شما در این پلتفرم تشخیص می‌دهد که علاقۀ شما به کدام محتوا بیشتر است و بر همان اساس پست‌های مرتبط با زمینۀ علاقه‌مندی شمارا در صفحۀ اکسپلورتان نمایش می‌دهد.

  کدام پست‌ها در اکسپلور شما نمایش داده می‌شوند؟

  پست‌هایی که در صفحۀ اکسپلور شما قرار می‌گیرند بسیار زیاد هستند و با هر بار تازه‌سازی این صفحه با تعداد جدیدی از پست‌ها روبه‌رو می‌شوید. پست‌هایی که در این صفحه برای شما قرار می‌گیرند پست‌هایی هستند که اینستاگرام تشخیص داده شما آن‌ها بیشتر می‌پسندید. این تمایل و علاقه را نیز اینستاگرام از نحوۀ فعالیت شما متوجه می‌شود.

  اینکه چه صفحاتی را دنبال می‌کنید نشان‌دهندۀ بخشی از علایق شماست. صفحاتی که دوستانتان نیز دنبال می‌کنند می‌تواند بخشی از اکسپلور شما باشد. اینستاگرام همچنین تشخیص می‌دهد که شما برای کدام پست‌ها زمان بیشتری اختصاص می‌دهید و با چه محتوایی تعامل بیشتری برقرار می‌کنید.

  مثلاً اینکه چه محتوایی را لایک می‌کنید و یا برای کدام پست‌ها کامنت می‌گذارید و با چه صفحاتی در دایرکت در ارتباط هستید به اینستاگرام نشان می‌دهد که شما به این محتوا بیشتر علاقه‌مند هستید.

  هوشمند شدن اینستاگرام پا را فراتر گذاشته و بر اساس محتوایی که ممکن است جست‌وجو کنید و یا در دایرکت با دوستانتان صحبت کنید صفحۀ اکسپلورتان را تازه‌سازی می‌کند. بر این اساس مشخص می‌شود که تمام فعالیت‌های شما در اینستاگرام تحت نظر است و به این صورت محتوای موردعلاقۀ شما در اکسپلور قرار می‌گیرد.

  پست های اکسپلور اینستاگرام

  محتوای جذاب + زمان‌بندی مناسب رمز دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام است.

  10 راهکار کاربردی و اصولی برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

  در قسمت‌های قبل با محتوای قسمت اکسپلور اینستا آشنا شدید. اما به نظر شما کدام پست‌ها وارد اکسپلور اینستا می‌شوند؟

  روزانه تعداد بسیار زیادی از پست‌ها و استوری ها وارد اکسپلور اینستاگرام می‌شوند. این موفقیت یکی از پله‌های پرتاب برای بیشتر دیده شدن آن‌هاست. پست‌هایی که وارد اکسپلور اینستاگرام می‌شوند تعداد بازدیدکننده‌ها و دنبال کننده‌ها را افزایش می‌دهند.

  این مورد برای فروشگاه‌های اینترنتی بسیار حائز اهمیت است و به کسب درآمد بیشتر کمک می‌کند. در ادامه مهم‌ترین ترفندهایی که برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام به آن‌ها نیاز دارید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

  تولید محتوای خوب و یونیک برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

  مهم‌ترین نکته که به‌عنوان اولین مورد نیز باید به آن توجه کنید این است که محتوای خوب و جدید تولید کنید. اما تولید محتوای خوب و یونیک بسیار گسترده است و شما به نکات کلیدی‌تر برای تولید محتوا نیاز دارید.


  بیشتر بخوانید: 29 ایده خلاقانه برای تولید محتوای اینستاگرام

  نکات مهم برای تولید محتوا در اینستاگرام

  • برای اینکه محتوای شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود و فروشگاه اینترنتی شما بازخورد خوبی از اینستاگرام دریافت کند باید با دغدغه‌ها و نیازهای مخاطب خود آشنا باشید و در آن حوزه‌ها تولید محتوا انجام دهید.
  • در هر حرفه و زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید باید تولید محتوای اختصاصی داشته باشید و در حوزۀ فعالیت خود به دنبال این باشید که بتوانید پاسخ مناسب برای دغدغه‌های مخاطب خود پیدا کنید.
  • تولید محتوای یونیک یکی از اساسی‌ترین ترفندها برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام است. نباید محتوای گذشتۀ خود را مجدد بارگذاری کنید و یا از محتوای افراد دیگر استفاده کنید. این محتواها تکراری بوده و فاقد ارزش هستند و وارد اکسپلور اینستاگرام نمی‌شوند.
  • تمرکز خود را روی کیفیت قرار دهید. به‌جای اینکه در هفته 10 پست بی‌کیفیت بارگذاری کنید کافی است تا روی چند پست با محتوای خوب تمرکز کنید. در غیر این صورت باید رویای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام را فراموش کنید.

  بالا بردن میزان تعامل در پست برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

  برای اینکه پست شما در قسمت اکسپلور اینستاگرام دیده شود باید میزان تعاملاتتان در پست بالا باشد. میزان تعامل کاربران با پست شما بسیار مهم است. اما این تعامل به چه صورت است؟

  اینستاگرام پس از انتشار یک پست آن را در یک ساعت اول فقط به حدود 10 درصد از دنبال کنندگان نشان می‌دهد. درصورتی‌که کاربران به آن پست علاقه داشته باشند و آن را لایک کنند، ذخیره نمایند و همچنین کامنت بگذارند میزان تعامل در آن پست به مقدار بسیار زیادی بالا می‌رود و پست به سایر دنبال کنندگان شما نمایش داده می‌شود.

  اگر پست شما جذاب نباشد و کیفیت پائینی داشته باشد در ابتدای کار به تعداد زیادی از دنبال کنندگان شما نمایش داده نمی‌شود و فرصت به اکسپلور رفتن را از دست می‌دهد. پس هر پستی را با هر کیفیتی منتشر نکنید و به معیارهای جذابیت توجه کنید.

  اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام هستید برای عکاسی و تولید ویدئو از محصولات خود به کیفیت عکاسی و نکات مهم در رابطه با عکاسی از محصولات توجه کنید. ارسال عکس‌های بی‌کیفیت که جذاب هم نیستند و روزانه به تعداد بسیار زیادی منتشر می‌شوند مانع پیشرفت کسب‌وکار آنلاین شما هستند.

  دیده شدن پست در اکسپلور اینستاگرام

  تشویق کاربران به ایجاد تعامل برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

  همان‌طور که در قسمت قبل اشاره کردیم تعامل مخاطبان شما بسیار ارزشمند است. شما برای بالا بردن این تعامل علاوه بر تولید محتوای خوب و جذاب نیاز دارید تا کاربران خود برای لایک کردن و کامنت گذاشتن تشویق کنید. از این طریق آن دسته از مخاطبانتان که فراموش می‌کنند این کارها را انجام دهند به ایجاد تعامل با شما تشویق می‌شوند.

  برای تشویق کردن کاربران به ایجاد تعامل می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • اگر محتوای شما ویدئو و یا عکس‌های دنباله‌دار است ویدئوی خود از آن‌ها برای لایک کردن و کامنت گذاشتن دعوت کنید. اگر محتوای تصویری دنباله‌دار دارید به‌صورت متن نوشته به این کار اشاره‌کنید.
  • اگر در محتوای تصویری خود امکان دعوت به تعامل ندارید در متن توضیحات پست از مخاطبان بخواهید تا پست شمارا لایک کنند و نظرشان را کامنت بگذارند.
  • برای ایجاد تعامل بیشتر و دعوت به کامنت گذاشتن سؤالات چالشی و متناسب با محتوای پست خود بپرسید و یا اگر فروشگاه اینترنتی دارید از مخاطب بخواهید تا نظرش را در مورد محصول شما حتماً قید کند.
  • برای دعوت کردن مخاطبان به ایجاد تعامل بیشتر می‌توانید مسابقه برگزار کنید و جوایزی نیز در نظر بگیرید.
  • از مخاطبان خود بخواهید تا محتوای شمارا برای دوستانشان ارسال کنند و یا آیدی دوستانشان را در زیر پست شما تگ کنند.

  بیشتر بخوانید: 10 راهکار برای تبدیل فالوور به مشتری در اینستاگرام

  بالا بردن زمان سپری کردۀ کاربر روی پست برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

  زمانی که شما در اینستاگرام خود در حال دیدن پست‌ها و یا اسکرول کردن آن‌ها هستید ممکن است پست یا ویدئویی را مشاهده کنید که نظرتان را به خودش جلب می‌کند. این محتوا اگر زمان طولانی‌تر داشته باشد و یا محتوای تصویری خاصی باشد که نیاز با تأمل بیشتری داشته باشد سبب می‌شود تا شما بیشتری را به آن پست اختصاص دهید و روی آن توقف کنید.

  همین نکتۀ کلیدی یکی از شاخص‌های الگوریتم اینستاگرام برای سنجش میزان محبوبیت پست شماست. زمانی که مخاطب روی پست شما تمرکز می‌کند معیار جذابیت محتوای شماست. با همین مورد اینستاگرام پست شمارا برای نشان دادن به مخاطبان بیشتر و وارد شدن آن به اکسپلور می‌سنجد.

  اما چطور با استفاده از این ترفند به دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام کمک کنید؟

  • اگر پست شما تصویر است باید این تصویر فوق‌العاده جذاب، باکیفیت و همراه با جزئیات زیاد باشد تا به نظر کاربر قابل‌تأمل به نظر رسیده و نقطه‌نقطۀ آن را بررسی کند.
  • اگر پست تصویری شما دنباله‌دار باشد به توقف بیشتر کاربر کمک زیادی می‌کند اما دقت کنید که زیاد بودن تعداد اسلایدها کیفیت آن‌ها را کم نکند تا اعتماد مخاطب را برای پست‌های بعدی از دست ندهید.
  • اگر محتوای شما ویدئو است فرصت بهتر و بیشتری را در اختیار دارید تا نظر کاربر را جلب کنید. شما می‌توانید 10 اسلاید یک‌دقیقه‌ای را در یک پست قرار دهید و اگر محتوای شما جذاب باشد کاربر 10 دقیقه‌ای روی محتوای شما تمرکز خواهد کرد که این فرصت بی‌نظیری را بریتان فراهم می‌کند.

  تشویق کاربران به ذخیره کردن و منتشر کردن

  هرچقدر تعداد ذخیره کردن و تعداد منتشر کردن یک پست بیشتر باشد ازنظر اینستاگرام آن پست ارزش بیشتری دارد و برای نمایش در اکسپلور جذاب‌تر است.  این یعنی افرادی هم که شما را دنبال نمی‌کنند شانس دیدن آن پست را بیشتر دارند.

  در قسمت توضیحات به‌صورت مستقیم می‌توانید به این نکات اشاره‌کنید که ذخیره کردن پست شما به دسترسی راحت‌تر کمک می‌کند. همچنین آن‌ها می‌توانند پست شما را برای آن دسته از کسانی که به آن مطلب نیاز دارند ارسال کنند تا آن‌ها نیز بتوانند از محتوای مفید استفاده کنند.

  اکسپلور اینستاگرام

  استفادۀ اصولی از هشتگ‌ها

  رعایت این نکته یکی از کلیدی‌ترین مواردی است که به پست شما کمک می‌کند تا در اکسپلور نمایش داده شود. برای اینکه یکی از مهم‌ترین الگوریتم‌های اینستاگرام را اجرا کرده باشید به استفاده از هشتگ ها نیاز دارید. قبل از انتشار پست خود باید با هشتگ های ترند و مرتبط با محتوای خود آشنایی داشته باشید و آن‌ها را آماده کرده باشید.

  همچنین زمانی که شما در قسمت توضیحات پست خود علامت # را قرار دهید و اولین کلمه از عبارت موردنظر خود را تایپ کنید، فهرستی از هشتگ های مرتبط با عبارت شما نمایش داده می‌شود. همچنین تعداد پست‌هایی که در آن هشتگ وجود دارد را می‌توانید مشاهده کنید و پس از انتخاب هشتگ موردنظر روی آن کلیک کنید تا در قسمت توضیحات پست شما قرار بگیرد.

  به‌هیچ‌عنوان از هشتگ های تکراری، نامفهوم و غیر مرتبط استفاده نکنید. همچنین استفادۀ بیش‌ازحد از هشتگ ها نیز نتیجۀ عکس برایتان خواهند داشت.

  طبق آمار و بررسی‌های انجام‌شده هشتگ ها تا میزان 60 درصد محبوبیت پست‌های شما را بالاتر ببرد و به افراد بیشتری نمایش دهد. این میزان رقم بسیار بالایی است و به‌هیچ‌عنوان نباید هیچ پستی را بدون هشتگ منتشر کنید.

  دقت به زمان انتشار پست

  اگر صفحۀ شما در اینستاگرام به حالت بیزینسی تبدیل‌شده باشد شما ابزاری به نام Insight را در اختیار خواهید داشت که شاه‌کلید اطلاعات فروشگاه آنلاین شما در اینستاگرام است. در این قسمت شما می‌توانید بازه‌های زمانی و روزهایی را که مخاطبان در آن بیشترین تعامل و یا فعالیت را دارند متوجه شوید.

  با توجه به این آمار شما باید زمان‌بندی دقیق محتوای خود را تعیین کنید. با توجه به اینکه مخاطبان شما در کدام بازۀ زمانی بیشترین فعالیت را دارند پست‌های خود را در اینستاگرام منتشر کنید تا تعداد بیشتری از دنبال کنندگانتان آن را مشاهده کنند. این کار شانس دیده شدن پست شما را در ساعات اول را بیشتر می‌کند و حتماً این نکته را باید در نظر داشته باشید.

  زمان انتشار پست در اینستاگرام

  مشخص کردن موقعیت جغرافیایی

  یکی از کدرهایی که شانس دیده شدن پست‌ها در قسمت اکسپلور اینستا را افزایش می‌دهد مشخص کردن موقعیت جغرافیایی برای پست‌ها و استوری هایی است که مکان خاصی را نشان می‌دهند و یا مربوط به موقعیت مکانی خاصی هستند.

  این کار شانس دیده شدن محتوای شما را برای آن دسته از افرادی که به دنبال عکس‌هایی از یک نقطۀ خاص هستند بیشتر می‌کند. اصلاً از موقعیت مکانی‌های فیک استفاده نکنید. چون اینستاگرام قابلیت تشخیص موقعیت‌های مکانی اشتباه را دارد شما را اسپم می‌کند.

  دعوت کاربران به روشن کردن نوتیفیکیشن

  همان‌طور که در قسمت‌های قبل اشاره کردیم بازخورد پست شما در یک ساعت اول پس از انتشار بسیار مهم است و همان‌طور که گفتیم اینستاگرام پست شما را تنها را به 10 درصد از کاربران نشان می‌دهد.

  برای اینکه شانس دیده شدن پست را بالا ببرید باید از مخاطبان خود بخواهید که نوتیقیکیشن پست و استوری های شما را روشن کنند تا زمانی که شما پستی را منتشر کردید اعلان صفحۀ شما به آن‌ها نشان داده شود. این کار کمک می‌کند تا محتوای شما به مخاطبانی که به محتوایتان علاقه دارند نشان داده شود و شانس پست شما برای دیده شدن در اکسپلور بالا برود.

  برای اینکه مخاطبانتان نوتیفیکیشن پیج شما را فعال کنند باید به‌صورت مستقیم از آن‌ها بخواهید تا این کار را انجام دهند و همچنین به آن‌ها نحوۀ انجام دادن این کار را آموزش دهید.

  نحوۀ روشن کردن نوتیفیکیشن

  • وارد صفحۀ پیج اینستاگرام می‌شوید.
  • در قسمت بالای صفحه در کنار سه‌نقطه علامت زنگوله را لمس کنید.
  • در این قسمت گزینه‌های posts، Stories، IGTV، Reels و Live Videos را مشاهده می‌کنید. با روشن کردن و آبی شدن علامت هر قسمت پس از انتشار آن محتوا نوتیفیکیشن انتشار در بالای صفحه به نمایش درمی‌آید.
  دیده شدن پست در اکسپلور

  تعامل با برندهای بزرگ و اینفلوئنسرها

  یکی از راهکارهای کلیدی برای راه یافتن پست شما به قسمت اکسپلور اینستاگرام این است که علاوه بر اینکه مخاطبان شما با شما در ارتباط هستند، خودتان نیز فعالیت مستمر و زمان‌بندی‌شده‌ای را در اینستاگرام داشته باشید.

  برای این کار باید پست‌های دیگران را لایک کنید، کامنت بگذارید و در دایرکت نظرات خود را ارسال کنید. تعامل بیشتر با برندهای بزرگ و اینفلوئنسرها یکی از اساسی‌ترین و طلایی‌ترین راهکارهایی است که به دیده شدن پست شما در اینستاگرام کمک می‌کند.

  برای ایجاد تعامل با برندهای بزرگ و اینفلوئنسرها باید در ازای پرداخت هزینه آن‌ها تبلیغ صفحۀ شما را قرار دهند تا از این طریق محبوبیت شما بسیار بیشتر شود. البته انتخاب اینکه به چه کسی برای تبلیغ اعتماد کنید بسیار مهم است و باید با شیوه‌های تبلیغ در اینستاگرام آشنا باشید.

  اما این روش اگر به‌صورت اصولی اجرا شود به پیشرفت فروشگاه اینترنتی شما در اینستاگرام کمک زیادی می‌کند و با افزوده شدن تعداد دنبال کنندگان و افزایش فروش و کسب درآمد هزینه‌های پرداخت‌شده سریعاً جبران می‌شود.

  دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام فقط کمی ساده‌تر از جراحی مغز است.

  تنظیمات اکسپلور اینستاگرام جهت پاک‌سازی

  گاهی لازم است تا اکسپلور در اینستاگرام پاک‌سازی‌شده و پست‌هایی که به آن‌ها علاقه نداریم کمتر دیده شود. زمانی که یک اکانت جدید می‌سازید و تعداد کمی از صفحات را دنبال می‌کنید قسمت اکسپلور اینستاگرام شما شامل عکس‌ها و ویدئوهایی از محتواهای بسیار متنوع است که قطعاً بخش زیادی جزء علاقه‌مندی‌های شما نیستند. در این موارد شما می‌توانید اکسپلور خود را پاک‌سازی کنید.


  برای مشاهدۀ تنظیمات اکسپلور اینستاگرام وارد قسمت اکسپلور می‌شوید و یکی از پست‌ها را لمس می‌کنید. در قسمت بالای آن پست علامت سه‌نقطه قرار دارد. با کلیک کردن روی آن علامت چند گزینۀ جدید را مشاهده خواهید کرد.

  گزینۀ Report که به اینستاگرام گزارش می‌دهد آن پست محتوای خلاف قوانین را منتشر کرده است.
  گزینۀ Not Interested که به اینستاگرام می‌گوید شما به موضوع این پست علاقه ندارید و آن‌ها را کمتر برای شما نمایش دهد.
  گزینۀ Copy Link که لینک اختصاصی آن پست را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  گزینۀ Share To که به معنی ارزشمند بودن و قابل منتشر کردن آن پست است و علاقه‌مندی بیشتر شما به آن موضوعات را نشان می‌دهد.

  اگر در اکسپلور شما پست‌هایی با موضوعی که به آن علاقه ندارید منتشر می‌شود می‌توانید روی چندین پست از قسمت تنظیمات اکسپلور اینستاگرام با لمس گزینۀ Not Interested به اینستاگرام اعلام کنید که آن پست‌ها را کمتر به شما نمایش دهد. برای رسیدن به نتیجه باید تا زمانی که این پست‌ها در اکسپلورتان نمایش داده نشوند، ادامه دهید.

  دیده شدن پست در اکسپلور اینستا

  چگونه بفهمیم پست ما به اکسپلور رفته؟

  با توجه به تمام نکات قبلی به ارزش بسیار زیاد اینکه چرا باید تلاش کنید تا پستتان در اکسپلور دیده شود، پی بردید. اما برای آنکه بفهمید کدام پست شما به اکسپلور رفته یک راهکار ساده وجود دارد.

  برای مشاهدۀ نتایج دیده شدن یک پست در اکسپلور وارد قسمت Insight پست می‌شوید و درصورتی‌که پست شما در اکسپلور دیده‌شده باشد تعداد بازدید و لایک دریافتی از طریق اکسپلور را مشاهده خواهید کرد.

  برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام نیاز نیست کارهای خارق‌العاده انجام دهید. رمز موفقیت در تعامل و ایجاد ارتباط با مخاطبان قدیمی و جدید است.

  نتیجه‌گیری

  در نظر گرفتن یک چشم‌انداز روشن برای طولانی‌مدت در اینستاگرام شما را به هدفتان نزدیک‌تر می‌کند. برای اینکه به اهداف خود در اینستاگرام برسید باید برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام تلاش کنید. صفحۀ اکسپلور اینستاگرام به‌راحتی فروشگاه آنلاین شما را به اهداف نزدیک‌تر می‌کند.

  برای اینکه پست‌های شما در اکسپلور دیده شوند باید به الگوریتم‌های اینستاگرام توجه کرده و آن‌ها را گام‌به‌گام اجرا کنید. در این مطلب نکات و ترفندهای لازم برای اینکه پست‌هایتان در اکسپلور دیده شوند شرح داده شد. برای ایجاد مسیر روشن به‌سوی دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام باید درک دقیقی از تجارت آنلاین خود در بازار هدف داشته باشید و با نیازها و دغدغه‌های آن‌ها آشنا باشید.

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.