آموزش گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام با ابزارهای رایگان

آموزش گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام با ابزارهای رایگان

0

شبکه‌های اجتماعی همچون یک نخ که مرواریدها را در یک رشته کنار هم قرار می‌دهد توانایی ایجاد ارتباط بین تمام انسان‌ها را در همۀ کشورها ایجاد کرده است. افراد در هرکجای دنیا می‌توانند از این طریق باهم ارتباط برقرار کنند و هیچ محدودیتی را احساس نکنند.

در میان گستردگی شبکه‌های اجتماعی هر شخص یا هر کسب‌وکار آنلاین ممکن است در شبکه‌های اجتماعی مختلف فعالیت داشته باشد و علاقه‌مند باشد که شبکه‌سازی حرفه‌ای را در بین این شبکه‌های اجتماعی مختلف برقرار کند.

برنامه نویسان حرفه‌ای هم به این موضوع اندیشیده‌اند و راه‌حل آن را فراهم کرده‌اند. در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی شما می‌توانید با لینک گذاری مخاطبان خود را دعوت کنید تا فعالیت شما را در مدیاهای دیگر نیز مشاهده کنند. در این مطلب به یکی از مهم‌ترین سؤالات دارندگان پیج‌های اینستاگرامی پاسخ می‌دهیم. نحوۀ گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام به چه صورت است؟

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ایجاد لندینگ پیج اختصاصی است که پس از ساخت لندینگ پیج می‌توانید لینک آن را در قسمت بیو اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

اهمیت گذاشتن چند لینک بیو در اینستاگرام

به دلیل گستردگی فضای کار در شبکه‌های مجازی افراد سعی می‌کنند تا از تمام امکاناتی که در اختیاردارند استفاده کنند تا از این طریق بتوانند تمایز منحصربه‌فردی بین فعالیت خود و سایر افراد ایجاد کنند. اینستاگرام نیز یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که فضای کسب‌وکار و کسب درآمد را برای افراد ایجاد کرده است. فروشگاه‌های آنلاین زیادی وجود دارند که از این فضا درآمد بسیار خوبی کسب می‌کنند.
برای اینکه بتوانید در این فضا رقابت کنید باید از تمام ویژگی‌های اینستاگرام استفاده کنید تا بتوانید در این فضا فعالیت خود را بهبود بخشیده و آن را توسعه دهید. یکی از امکانات اینستاگرام این است که برای ایجاد شبکه‌سازی بین شبکه‌های اجتماعی مختلف امکان قرار دادن لینک در قسمت بیو را برای افراد به وجود آورده است.

آموزش نوشتن لینک بیو اینستاگرام


بسیاری از کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آنلاین برای اینکه بتوانند فروشگاه اینترنتی خود را به صورت مطلوب مدیریت کنند باید برای فروش محصولات خود از وب‌سایت استفاده کنند. این پیج‌های بیزنسی می‌توانند لینک وب‌سایت خود را در قسمت بیو پیج اینستاگرام قرار دهند.
بسیاری از افرادی که در اینستاگرام به صورت اینفلوئنسرینگ فعالیت می‌کنند مایل هستند تا با تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی مختلف تنوع و جذابیت کافی را برای مخاطبان خود داشته باشند. به همین دلیل معمولاً این افراد لینک اکانت های فیس‌بوک، توییتر، کانال تلگرام، لینک تیک‌تاک و یا ایمیل خود را در قسمت بیو قرار می‌دهند تا راه‌های ارتباطی خود را با مخاطبان حفظ کنند.

بیو در شبکه‌های اجتماعی به قسمتی از پروفایل هر یک از اشخاص و یا پیج های بیزنسی گفته می‌شود که در آن اطلاعات مهم و معرفی خود را قرار می‌دهند. در بیو می‌توان اطلاعات شخصی، اطلاعات مربوط به کسب و کار و همچنین لینک‌های ارتباطی و راه‌های برقراری رابطه را گذاشت.

گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

کسب‌و‌کارهای آنلاین سعی می‌کنند تا با فعالیت در تمام شبکه‌های پیام‌رسان مانند تلگرام و واتساپ دسترسی راحت‌تری را برای مخاطبان خود به وجود می‌آورند. علاوه بر این برای خرید از یک فروشگاه اینترنتی وب‌سایت‌ها دسترسی گسترده‌تر و امکانات بیشتر و درگاه پرداخت مطمئنی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به همین جهت لازم است تا صاحبان کسب‌وکار و فروشگاه‌های اینترنتی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند امکان دسترسی راحت را با یک کلیک برای مخاطبان خود فراهم کنند.

برای این منظور، فروشگاه‌های اینستاگرامی با ثبت فروشگاه خود در پادرو می‌توانند یک لینک اختصاصی برای فروشگاه خود دریافت کرده و آن را در قسمت بیو قرار دهند تا مشتریان و خریداران با یک کلیک و به آسانی مراحل خرید خود را انجام دهند.

علاوه بر این، یک درگاه پرداخت امن اختصاصی به فروشگاه‌های اینستاگرامی داده می‌شود تا خریدار با خیال راحت و از طریق یک درگاه پرداخت امن هزینه محصول را برای فروشنده واریز کند. از دیگر مزیت‌های داشتن درگاه پرداخت امن برای فروشگاه‌های اینستاگرامی این است که از کلاهبرداری‌های احتمالی توسط مشتریان قلابی که فیش تقلبی ارسال می‌کنند، گرفته می‌شود.

هم‌چنین بعد از ثبت سفارش توسط مشتری می‌توانید با استفاده از امکانات پادرو در زمینه ارسال کالا از درب منزل یا فروشگاه‌تان بدون نیاز به مراجعه به شرکت‌های پستی، سفارش مشتری را ارسال کنید.

برای ثبت فروشگاه اینستاگرامی در پادرو می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید و از مزایای پادرو در حوزه پرداخت، مدیریت سفارش مشتریان و ارسال سفارش‌ها استفاده کنید

گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام چه اهمیتی دارد

نکاتی در باب لینک بیو اینستاگرام

اینستاگرام یک ویترین جذاب و همراه با بیش از یک میلیارد کاربر فعال است. قطعاً هیچ بیزنسی تمایل ندارد فعالیت در این فضا را از دست بدهد و به همین دلیل ضروری است تا پیج های بیزنسی شبکه‌سازی دقیقی را از طریق اینستاگرام داشته باشند. اینستاگرام با ایجاد امکان قرار دادن لینک در بیو تمایل خود را برای ایجاد شبکه‌سازی با رسانه‌های اجتماعی دیگر نشان داده است.


اما گذاشتن تنها یک لینک در بیو ارزش زیادی ندارد و بهتر است که کاربران به لینک‌های متعددی که پیج های بیزنسی در آن فعالیت می‌کنند دسترسی داشته باشند. برای اینکه بتوان از این محدودیت اینستاگرام عبور کرد باید به دنبال راهکارهای لازم برای آن بود.
برای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام چند ابزار مختلف وجود دارد که به انجام این کار کمک می‌کنند.

این ابزارها امکان گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام را به‌سادگی فراهم کرده‌اند و پیج های بیزنسی بسیار زیادی از این ابزارها استقبال کرده‌اند. در ادامه به معرفی ابزارهای لازم برای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام می‌پردازیم.

مزایای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام چیست؟

 • با گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام امکان برقراری ارتباط از طریق واتساپ، تلگرام، تلفن، ایمیل و سایر شبکه‌های اجتماعی برای صاحبان پیج های بیزنسی فراهم می‌شود.
 • لینک‌های اختصاصی هر کسب و کار در صفحات شخصی آنان منتش می‌شود.
 • امکان به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی کسب و کار نیز فراهم می‌شود.
 • در صورت ایجاد اختلال در هر یک از شبکه‌های اجتماعی امکان دسترسی سریع و راحت از طریق لینک‌های دیگر وجود دارد.
 • با گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام نرخ کلیک در هر یک از شبکه‌های اجتماعی و همچنین وب‌سایت‌ها افزایش پیدا می‌کند.
 • با گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام در صورت تغییر اطلاعات لازم نیست از پشتیبان استفاده شود.
 • با گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام دیگر ضرورتی به تغییر لینک‌ها در بازه‌های زمانی نزدیک وجود ندارد.
 • با گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام امکان ساختن لندینگ پیج منحصربه‌فرد ایجاد می‌شود.
مزایای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام چیست

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام دارای موارد استفاده گوناگون است. از این طریق می‌توان اطلاع‌رسانی‌های فصلی را با سرعت بیشتری انجام داد و نظر مخاطبان را در رونمایی از محصولات جدید در وب‌سایت جلب کرد. با استفاده از لینک در بیو می‌توان مخاطبان را به صفحۀ اصلی هدایت کرده و اطلاعات بیشتری را نیز منتشر کرد.

ابزارهای حرفه‌ای برای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام

با توجه به اطلاعات قبل به اهمیت گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام پی بردید و با مزایای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام آشنا شدید. همان‌طور که توضیح داده شد اینستاگرام با ایجاد محدودیت امکان گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام را ندارد و برای این کار باید از ابزارهای دیگر استفاده شود. در این قسمت با ابزارهای بسیار حرفه‌ای که برای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام مورداستفاده قرار می‌گیرد آموزش داده می‌شود.

5 ابزار حرفه‌ای برای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام

لینک ساز ایرانی زیلینک (Zilink)

اگر می خواهید لندینگ پیج اختصاصی خود را داشته باشید زیلینک بهترین ابزار برای مدیریت لینک‌های شماست. این ابزار در بین ابزارهای ایرانی بسیار محبوب است و بسیاری از پیج های اینستاگرام از آن استفاده می‌کنند. با استفاده از این ابزار رایگان علاوه بر قرار دادن گذاشتن لینک کانال تلگرام در بیو اینستاگرام، گذاشتن لینک سایت در بیو اینستاگرام و گذاشتن لینک واتساپ در بیو اینستاگرام می‌توان شماره تماس و پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی دیگر را به اشتراک گذاشت.

  لینک ساز ایرانی زیلینک (Zilink)

نحوه کار با زیلینک

 • در این ابزار یک اکانت بسازید. برای ساخت اکانت لازم است تا ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. رمز عبور دقیق خود را وارد کنید تا پس از ساخته‌شدن اکانت وارد قسمت پروفایل خود در زیلینک شوید.
 • در صفحۀ داشبورد خود روی گزینۀ ساخت اولین زیلینک کلیک کنید. پس از این مرحله باید آدرس URL خود را وارد کنید. این آدرس لینک زیلینک شماست که با آن نمایش داده می‌شود.
 • در ادامۀ مراحل باید تصویر زیلینک را بارگذاری کرده و حوزۀ فعالیت خود را مشخص کنید و در انتها نیز روی دکمۀ ذخیره کلیک کنید.
 • پس از تکمیل کردن مراحل ساخت پروفایل در زیلینک با انتخاب گزینۀ افزودن بلاک جدید می‌توانید لینک یا پیوند، شماره‌ی تماس، لینک پیام‌رسان‌ها، لینک موقعیت مکانی و توضیحات لازم را وارد کنید. پس از کامل کردن تمام آپشن ها زیلینک تکمیل شده و می‌توانید لینک زیلینک خود را در بیو اینستاگرام قرار دهید.

لینک ساز ایرانی لینک پک (Linkpack)

لینک پک یکی دیگر از ابزارهای ایرانی و رایگان است که برای ساخت لندینگ پیج های اختصاصی کاربرد دارد. با استفاده از لینک پک می‌توانید بسیار سریع و رایگان صفحۀ اختصاصی خود را بسازید و لینک تمام شبکه‌های اجتماعی دیگر را در آن وارد کنید و به‌جای به اشتراک گذاشتن چند لینک فقط یک لینک شامل تمام لینک‌ها را به اشتراک بگذارید.


لینک پک دارای امکانات و ویژگی‌های اختصاصی است که می‌توان به برخی از آن‌ها مانند امکان ساخت پروفایل شخصی، امکان ساخت 5 لینک در نسخۀ رایگان لینک پک، امکان ثبت انواع لینک‌های و آدرس ایمیل اشاره کرد. امکان ثبت شمارۀ تماس مجزا نیز از امکانات لینک پک است.

لینک ساز ایرانی مای آفیشال (My Official)

برای ساختن یک بیوی حرفه‌ای مای آفیشال از بهترین ابزارهای مدیریت لینک است. مای آفیشال یک ابزار رایگان است که برای دسترسی به تمام امکانات و ویژگی‌های آن باید نسخۀ پولی را تهیه کنید. امکان حذف واترمارک مای آفیشال، امکان دسترسی به آنالیز و حذف تبلیغات از امکانات نسخۀ پولی مای آفیشال است.


برای اینکه محدودیت‌ها را حذف کنید و با یک لینک به تمام لینک‌های خود در شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشید باید از طریق مای آفیشال لینک اختصاصی خود را بسازید. از طریق مای آفیشال می‌توانید لینک تیک‌تاک، لینک توییتر، لینک تلگرام، لینک لایکی و لینک روبیکا را در یک لینک به اشتراک بگذارید و از این لینک در تمام شبکه‌های اجتماعی خود استفاده کنید.


مای آفیشال دارای ویژگی‌های متمایزی از قبیل امکان قرار دادن لینک‌های زمان‌بندی‌شده، بهینه‌سازی رتبۀ لینک‌ها در گوگل و تغییر رنگ لینک‌ها را دارد.

لینک ساز ایرانی مای آفیشال (My Official)

لینک ساز خارجی Omnilink

اگر مایل نیستید از ابزارهای رایگان استفاده کنید و به دنبال یک ابزار خارجی رایگان برای ساخت لندینگ پیج خود هستید می‌توانید از ابزار Omnilink استفاده کنید و لینک‌های خود را در آن بگذارید. Omnilink دارای ویژگی‌های اختصاصی شامل قسمت‌بندی نمایش لینک، نمایش آیکونی اینستاگرام و نمایش آیکونی یوتیوب است. با استفاده از این لینک ساز می‌توان لندینگ پیچ صد در صد اختصاصی را ساخت. با استفاده از این ابزار می‌توان آنالیزهای کاربردی داشت از کاربری آسان آن استفاده کرد.

نحوه کار با اومنی لینک

 • برای استفاده از Omnilink باید در این لینک ساز ثبت‌نام کنید و آدرس اینترنتی موردنظر خود را وارد کنید.
 • پس از ثبت‌نام امکان تغییر دادن هر یک از المان‌های موجود در سایت برای شخصی‌سازی لندینگ پیج موجود است.
 • امکان تغییر تصویر پروفایل، تغییر شکل آیکن‌ها، دسته‌بندی و تغییر رنگ پس‌زمینه از امکانات قسمت پروفایل این لینک ساز است.
 • پس شخصی‌سازی قسمت پروفایل نوبت اضافه کردن لینک‌هاست.
 • در این قسمت باید از طریق قسمت My Link روی گزینۀ + کلیک کرده و لینک‌های موردنظر را اضافه کنید.
 • با استفاده از Omnilink می‌توانید توضیحات، لینک ویدئوهای یوتیوب و لینک پست‌های اینستاگرام را برای به اشتراک گذاشتن قرار دهید.
 • پس از واردکردن لینک‌های موردنظر کافی است از قسمت آدرس اینترنتی، آدرسی که ساخته‌اید را کپی کنید و آن را در قسمت بیو اینستاگرام قرار دهید.
 • لینک بیو اینستاگرام شما شامل تمام لینک‌های موردنظرتان است.

 لینک ساز خارجی Linktree

Linktree یکی از محبوب‌ترین لینک سازهای رایگان است که به علت امکانات و ویژگی‌های خود طرفداران زیادی دارد. این ابزار طرز کار مشابه سایر ابزارهای لینک ساز دارد و با استفاده از آن می‌توانید لندینگ پیجی بسازید که در آن لینک‌های خود را به اشتراک بگذارید.
با استفاده از Linktree می‌توان تعداد نامحدودی از لینک‌های ویدئویی را به اشتراک گذاشت و آنالیزهای کاربردی انجام داد.

در این لینک ساز می‌توان با استفاده از تنظیمات شخصی پروفایل اختصاصی طراحی کرده و لینک‌های عضویت در خبرنامه‌ها را نیز قرار داد. لینک ساز Linktree برای ادغام با شبکه‌هایی مانند چیمپ، فیس‌بوک و گوگل شیت نیز امکانات لازم را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
Linktree دارای ویژگی‌های جذابی در نسخۀ رایگان خود است اما به علت عدم حذف واترمارک برای بسیاری از کاربران جالب نیست. برای خرید نسخۀ پولی این ابزار باید هزینۀ 6 دلار در ماه پرداخت شود.

لینک ساز خارجی Linktree

نحوۀ تنظیم لینک بیو اینستاگرام

 • پس از تنظیم لندینگ اختصاصی در یکی از ابزارهایی که معرفی شد باید آدرس اینترنتی خود را کپی کرده و وارد اینستاگرام شوید. گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام به زمان کمی نیاز دارد و فقط چند دقیقه طول می‌کشد. شما می‌توانید از طریق گوشی موبایل یا سیستم کامپیوتر وارد اینستاگرام شوید و تنظیمات بیو را وارد کنید.
 • پس از وارد شدن به اینستاگرام باید روی قسمت پروفایل خود کلیک کرده و گزینۀ Edit Profile را لمس کنید.
 • در صفحۀ باز شده در قسمت Website لینک موردنظر خود را قرار دهید.
 • لینک شما در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و مخاطبان شما می‌توانید فعالیت شما را در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنند. به کمک این لینک می‌توانید بازدیدکنندگان عادی خود را به مشتریان وفادار و همیشگی تبدیل کنید و طعم موفقیت را در کسب و کار آنلاین احساس کنید.
آموزش گذاشتن لینک بیو در اینستاگرام

در نسخه‌های قدیمی اینستاگرام فقط امکان قرار دادن لینک وب‌سایت در قسمت بیو موجود بود. در به‌روزرسانی‌های متعدد اینستاگرام امکان گذاشتن لینک کانال تلگرام در بیو اینستاگرام، گذاشتن لینک سایت در بیو اینستاگرام و گذاشتن لینک واتساپ در بیو اینستاگرام به آن افزوده‌شده است.

جمع‌بندی

 • اینستاگرام در حال حاضر به یکی از نمایشگاه‌های بین‌المللی تبدیل‌شده است که در آن کسب و کارها، فروشگاه‌های اینترنتی، اینفلوئنسرها و سایر افراد فعالیت می‌کنند.
 • یکی از مهم‌ترین ملاک‌ها برای پیروزی در رقابت با فعالان اینستاگرام بهره‌مندی از امکانات این اپلیکیشن است.
 • اینستاگرام برای ایجاد ارتباط بین شبکه‌های مجازی مختلف و وب‌سایت‌ها امکان گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام را به وجود آورده است.
 • بسیاری از افراد نه‌تنها در یک شبکۀ مجازی بلکه در بسیاری از آن‌ها فعالیت می‌کنند و همچنین دارای وب‌سایت نیز هستند. برای ایجاد لندینگ پیج اختصاصی باید از ابزارهای اختصاصی برای این کار استفاده شود.
 • پس از ساخت لندینگ پیج امکان گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام فراهم می‌شود تا مخاطبان یک پیج بتوانند فعالیت پیج موردنظرشان را در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز دنبال کنند و در صورت ایجاد تغییرات دسترسی خود را از دست ندهند.
 • در این مطلب به معرفی بهترین ابزارهای لیک ساز ایرانی و خارجی و مزایا و امکانات آن‌ها پرداخته شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.