به کمک ویژگی محصول پادروشاپ، فروش‌تان را چندین برابر کنید

0

شما به عنوان یک فروشنده اینستاگرامی برای اینکه بتوانید در ذهن مشتری خود یک برداشت قوی ایجاد کنید، باید برای معرفی محصولات خود یک برنامه‌ریزی کارآمد داشته باشید که با کمک معرفی ویژگی‌های محصول قوت می‌گیرد. ویژگی محصول در واقع همان چیزی است که یک محصول دارد و فقط لازم است برای افزایش میزان فروش‌تان، آن را به مشتری معرفی کنید. فروشگاه ساز اینستاگرامی پادروشاپ به منظور افزایش میزان فروش فروشندگان اینستاگرامی، ویژگی جدیدی به پلتفرم خود اضافه کرده است. در ادامه روش فعال کردن ویژگی محصول پادروشاپ را توضیح داده‌ایم.

آموزش فعال کردن ویژگی محصول پادروشاپ

برای اینکه این قابلیت را در فروشگاه پادرویی‌تان فعال کنید، به روش زیر اقدام کنید:

ابتدا وارد فروشگاه شوید و هر محصولی را که قصد ویرایش دارید، انتخاب کنید. روی سه نقطه بالا سمت چپ بزنید و گزینه ویرایش محصول را انتخاب کنید.

گزینه “افزودن ویژگی‌های محصول” را بزنید.

عنوان هر ویژگی که مدنظرتان است را به همراه حالت‌های موجود وارد کنید:

مثلا: عنوان: رنگ      حالت‌های موجود: آبی، قرمز، سبز

سپس باید برای هر ویژگی قیمت مختص آن را وارد کنید. همچنین می‌توانید فعال یا غیرفعال بودن آن را مشخص کنید. اگر محصول موجود است، باید گزینه بنفش را انتخاب کنید و اگر موجود نیست، گزینه خاکستری را انتخاب کنید.

سپس ذخیره تغییرات را بزنید.

اگر به صفحه محصول بروید، می‌توانید ویژگی‌های محصول را ببینید. اگر ویژگی را در حالت خاکستری قرار داده باشید، نمایش داده نخواهد شد.

اگر قصد دارید بدانید ویژگی محصول چه تاثیری در میزان فروش شما خواهد داشت، لینک زیر را حتما مطالعه کنید.بیشتر بخوانید: تاثیر ویژگی محصول در افزایش فروش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.