فیلتر جدید اینستاگرام چیست و چه نقشی در افزایش فروش دارد؟

0

فیلتر جدید اینستاگرام یکی از امکانات جدید این بستر به حساب می‌آید. در واقع، اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب دنیا به شمار می‌آید. اهمیت این شبکه اجتماعی در گسترش ارتباطات شخصی افراد و بهبود بستر کاری برای کسب‌وکارهای آنلاین باعث شده که در به‌روزرسانی‌های جدید اینستاگرام، قابلیت‌های جدیدی را مشاهده کنیم. یکی از این ویژگی‌ها، فیلتر اینستاگرام است. این فیلترها توانسته‌اند به کسب‌وکارها کمک کنند که محتوای جذاب‌تری برای مخاطبان خود تولید نمایند. در این مقاله از پادرو به این موضوع می‌پردازیم که کدام یک از فیلترهای جدید اینستاگرام محبوبیت بسیاری دارند و نقش آنها در افزایش فروش چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید.

فیلتر جدید اینستاگرام در سال 2022

فیلتر جدید اینستاگرام چیست

فیلتر جدید اینستاگرام در سال 2022 سرگرمی متفاوتی برای کاربران به وجود آورده است. البته این فیلترها فقط نقش سرگرم‌کنندگی برای کاربران ندارند. کارشناسان و مدیران صفحات مختلف در اینستاگرام، به واسطه این فیلترها توانسته‌اند محتوای جذاب‌تری تولید کنند. افزایش جذابیت محتواهای تولید شده، باعث افزایش اینگیجمنت ریت پست‌های اینستاگرامی شده است. بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر می‌خواهید کسب‌وکار آنلاین خود را در اینستاگرام گسترش دهید، از فیلتر جدید اینستاگرام به عنوان راهکاری برای افزایش فالوئرهای اینستاگرام خود در این بستر استفاده کنید.

بسیاری از کاربران اینستاگرام سعی می‌کنند که از دوربین‌های حرفه‌ای و تجهیزات متنوع برای تهیه عکس‌های باکیفیت و گیرا استفاده کنند. کسب‌وکارهای آنلاینی که می‌خواهند محصولات خود را به خوبی به نمایش بگذارند و آنها را به خوبی بفروشند، سعی می‌کنند از این ترفند استفاده کنند. اما باید بگوییم که اکنون فیلترها و افکت‌های اینستاگرام به گرافیست‌ها کمک می‌کنند که برای پست‌های اینستاگرام تصاویر مختلفی آماده نمایند، بدون اینکه استفاده از ابزارهای پیشرفته تصویربرداری ضرورتی داشته باشد. اکنون باید به این نکته بپردازیم که فیلتر جدید اینستاگرام کجاست؟

فیلترهای جدید اینستاگرام کجاست

اگر می‌خواهید از فیلتر جدید اینستاگرام استفاده کنید، باید چند مرحله زیر را مورد توجه قرار دهید:

 1. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 2. در گوشه بالایی اپلیکیشن وارد (Filters) شوید.
 3. دکمه (Create a new filter) را لمس کنید.
 4. سپس یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
 5. اکنون می‌توانید با استفاده از تمپلیت‌های موجود، فیلتر خود را تهیه کنید.

اگر شما بخواهید از فیلتر صورت 2022 استفاده کنید، بهتر است به مراحل زیر توجه داشته باشید.

 • راه‌های مختلفی برای استفاده از (Face Filters) در اینستاگرام وجود دارد.
  • اولین راه این است که اپلیکیشن را باز کنید و از دوربینی استفاده کنید که در گوشه سمت چپ و بالای اپلیکیشن قرار دارد.
  • اکنون شما می‌توانید پس از عکس گرفتن، از انواع فیلترهای صورت نیز استفاده کنید.
  • شما با جابه‌جا کردن فیلتر روی چهره، می‌توانید یک تصویر جذاب آماده نمایید.
 • در روش دوم شما می‌توانید مسیر آسان‌تری را انتخاب کنید.
  • ابتدا باید وارد اپلیکیشن شوید.
  • سپس عکس خود را از گالری انتخاب کنید.
  • اکنون نوبت به انتخاب فیلتر صورت (Face Icon) می‌رسد.
  • در میان فیلترها جستجو کنید تا گزینه مورد نظرتان پیدا شود.
  • با تعیین فیلتر انتخابی، گزینه (Next) را لمس کنید.
 • امکان افزودن متن یا استیکر به فیلتر نیز وجود دارد.
  • برای این منظور، شما می‌توانید آیکن‌های گوشه راست و بالای صفحه را لمس کنید.
  • سپس متن یا استیکری را که مد نظرتان است، در جایگاه انتخابی خود قرار دهید.
  • اکنون دکمه (Share) را انتخاب کنید تا تصاویر آماده شده برای فالوئرها به نمایش گذاشته شوند.

استفاده از فیلتر جدید اینستاگرام به صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند که محتواهای جذاب‌تری تولید کنند.

فیلتر جدید اینستاگرام که گریه می‌کند

یکی از فیلترهایی که در اینستاگرام مورد استقبال قرار گرفت، فیلتر گریه کردن (Crying Filter) است. این فیلتر در تیک تاک و اسنپ چت هم مورد توجه طیف قابل توجهی از کاربران قرار گرفته است. کاربران با کمک این فیلتر می‌توانند احساس ناراحتی عمیق خود را به وضوح نشان دهند. البته نباید فراموش کرد که فیلتر ناراحتی (Sad Filter) نیز در اینستاگرام استفاده می‌شود.

نحوه انتخاب فیلتر از رول دوربین

انتخاب فیلتر اینستاگرام از دوربین

چند راه برای دریافت فیلتر جدید اینستاگرام از رول دوربین وجود دارد.

 1. راه اول این است که اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود کرده و آن را باز کنید.
 2. سپس به گالری تصاویر بروید و فیلترها را انتخاب کنید.
 3. اکنون می‌توانید فیلتر مورد نظر را انتخاب کرده و آن را در رول دوربین خود ذخیره کنید.

راه دیگری برای ذخیره فیلترهای اینستاگرام روی دوربین شما وجود داد و آن هم استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند (Filters Plus) و (CameraFX) است. در واقع از این اپلیکیشن‌ها برای افزودن فیلترهای اینستاگرام روی عکس‌های دوربین گوشی همراه هوشمند استفاده می‌شود.

دریافت فیلترهای جدید زیبایی در اینستاگرام

شاید این سؤال شما هم باشد که چگونه می‌توانیم فیلترهای جدید زیبایی‌ را در اینستاگرام دریافت کنیم؟ در پاسخ باید گفت که چند راه برای دریافت فیلترهای زیبایی در اینستاگرام وجود دارد. اولین راه این است که به تنظیمات حساب کاربری خود بروید و «زیبایی» یا همان (Beauty) را انتخاب کنید. اکنون می‌توانید از بین نتایج جستجو، انواع فیلترهای مختلف را انتخاب کنید.

اما راه دوم برای پیدا کردن فیلتر جدید اینستاگرام برای زیباتر شدن به این شکل است که اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود دانلود کرده و از منوی اصلی گزینه (Filters) را انتخاب کنید. از آنجا می‌توانید فیلترهای زیبایی و دیگر فیلترهای جدید اینستاگرام را پیدا کنید.

فیلترهای محبوب اینستاگرام

اکنون نوبت به آن رسیده که با چند نمونه از فیلترهای محبوب اینستاگرام آشنا شوید. شما با کمک این فیلترها می‌توانید محتوای جذاب‌تری تولید کنید. بنابراین بهتر است که به این موارد دقت کرده و گزینه‌هایی را انتخاب کنید که مناسب کار شما هستند.

فیلتر (90stethic)

فیلتر (90stethic) یکی از پرطرفدارترین فیلترهای اینستاگرام به حساب می‌آید. این فیلتر جدید اینستاگرام به شما کمک می‌کند که بتوانید کمی عکس‌های خود را درخشان‌تر کنید. با استفاده از این فیلتر، یک پوشش نقره‌ای و جرقه‌هایی به تصویر انتخابی شما افزوده می‌شود. با این فیلتر می‌توان تصاویری به وجود آورد که فالوئرها را سرگرم می‌کند.

فیلتر جدید اینستاگرام، فیلتر (Juno)

با فیلتر (Juno) می‌توان پست‌های بخش فید اینستاگرام را متحول کرد. به این شکل که شما با این فیلتر جدید اینستاگرام می‌توانید گرمای ویژه‌ای به تصاویر خود ببخشید. با وجود نقش غیرقابل انکاری که (Juno) در افزایش جذابیت عکس‌ها داشته است، نتوانسته مانند فیلتر (90stethic) محبوبیت کافی را به دست آورد. اما باز هم به عنوان یک فیلتر جدید اینستاگرام، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

برای اینکه با فیلتر (Juno) کمی بیشتر آشنا شوید، باید بگوییم که این فیلتر پویایی و کنتراست تصویر را به مقدار زیادی افزایش می‌دهد. برای مثال ته‌رنگ‌های سردی به رنگ‌های آبی و سبز اضافه می‌کند یا رنگ‌های زرد و قرمز را گرم‌تر می‌کند. بنابراین شاهد برجسته شدن تصاویر با وجود این فیلتر خواهید بود.

فیلترهایی که حالت خوشحالی، ناراحتی یا خشم را نشان می‌دهند، می‌توانند احساس بیشتری را به فالوئرها نشان دهند. بنابراین ارتباط بهتری با محتواها برقرار می‌شود.

فیلتر (Starburst)

فیلتر (Straburst) یکی از فیلترهای محبوب اینستاگرام است که توسط اینستاگرام ایجاد شده و وجود آن برای بازاریابی دیجیتال اهمیت دارد. با استفاده از این فیلتر، نورهایی به تصویر ساطع می‌شوند که شفافیت و روشنی متفاوتی به تصویر می‌بخشند. در نتیجه کیفیت تصاویر ارتقاء می‌یابد. برای ارائه تصاویر باکیفیت از محصولات می‌توان از این فیلتر جدید اینستاگرام استفاده کرد.

فیلتر (Sierra)، فیلتر جدید اینستاگرام

اگر می‌خواهید از تصاویر اشیاء و منظره برای آماده‌سازی پست‌های خود استفاده کنید، فیلتر (Sierra) به عنوان فیلتر جدید اینستاگرام برای شما مفید خواهد بود. اگر این فیلتر را روی چهره امتحان کنید، متوجه خواهید شد که سعی می‌کند پوست را از روی تصویر پاک کند. بنابراین انتخاب مناسبی برای جذاب کردن و زیباسازی تصاویر چهره نخواهد بود. اما با کمک (Sierra) می‌توانید تصاویر قدیمی به وجود آورید. به این معنا که این فیلتر حس نوستالژیک و قدیمی به تصویر می‌‎بخشد. برای افرادی که در حوزه آرشیو فعالیت می‌کنند، این فیلتر بسیار جذاب است. بنابراین در جای مناسب از آن استفاده کنید.

فیلتر (Now 2.0)

فیلتر زمان فیلتر جدید اینستاگرام

فیلتر جدید اینستاگرام در سال 2022 با عنوان (Now 2.0) توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. زیرا با کمک آن می‌توان تاریخ و روز را روی تصویر به نمایش گذاشت. به این ترتیب مستندسازی تصاویر و پست‌های اینستاگرام به سهولت انجام می‌شود.

فیلتر جدید اینستاگرام به اسم (Inkwell)

یکی از پرطرفدارترین فیلترهای اینستاگرام در سال 2022، فیلتر (Inkwell) نام دارد. شما با استفاده از این فیلتر قادر خواهید بود که تصاویر خود را فارغ از آن‌که چهره باشد یا منظره، به صورت عکس سیاه و سفید درآورید. این فیلتر یکی از قابلیت‌های درجه یک اینستاگرام است. زیرا کاربران می‌توانند آن را روی هر عکسی اعمال کنند.

فیلتر (Beauty Face)

یکی از محبوب‌ترین فیلترهای اینستاگرام که در سال 2022 به دفعات زیادی استفاده شد، فیلتر (Beauty Face) است. شما برای زیباتر کردن چهره خود در پست‌های اینستاگرام، می‌توانید از این فیلتر استفاده کنید. دلیل جذابیت این فیلتر جدید اینستاگرام، نقشی است که در ایجاد زیبایی طبیعی (Natural) بازی می‌کند. مژه‌هایی روی چشم‌ها قرار می‌گیرند که چشم‌ها را جذاب‌تر می‌کنند و می‌توانید با استفاده از سایر قابلیت‌های این فیلتر زیبایی چهره خود را برجسته‌تر کنید.

فیلتر (Cute bronze blonde)

فیلتر (Cute bronze blonde) یکی از جالب‌ترین انواع فیلتر جدید اینستاگرام است که برای تصاویر چهره به کار می‌آید. شما با افزودن این فیلتر روی تصاویر چهره‌ها، می‌بینید که اگر صاحبان عکس‌ها موهای بور و روشن داشتند، چه تغییری می‌کردند. علاوه بر بلوند کردن موها، لب‌ها را نیز پرتر نشان می‌دهد. به این ترتیب، از این فیلتر برای زیباتر کردن چهره‌ها استفاده می‌شود.

فیلتر (Cute bronze blonde)، فیلتر (Inkwell) و فیلتر (Sierra) در میان تعداد بی‌شماری از فیلترهای جدید اینستاگرام هستند. با آنها تولیدمحتوا باکیفیت‌تر خواهد شد.

پرطرفدارترین فیلترهای اینستاگرام

تعداد قابل توجهی از فیلترهای اینستاگرام هستند که نمی‌توان هیچ یک از آنها را فیلتر جدید اینستاگرام در نظر گرفت. اما بسیار پرطرفدار هستند. در ادامه نگاهی به آنها می‌اندازیم، زیر با کمک هر کدام از این فیلترها می‌توانید پست‌های جذابی آماده کنید.

فیلتر (Normal)

شاید برای شما هم تعجب‌آور باشد که فیلتر نرمال یکی از پرطرفدارترین فیلترها باشد. در واقع، گاهی لازم است تصاویر خود را بدون استفاده از فیلترهای فوق منتشر کنیم. نباید فراموش کرد که گروهی از فالوئرهای شما نیز به عکس‌هایی که ساده هستند، بیشتر توجه می‌کنند. بنابراین برای جلب توجه این گروه از فالوئرها نیز باید گاهی مواقع از فیلتر (Normal) استفاده نمود. به این ترتیب رنگ‌های غیرواقعی یا اشباع شده در تصاویر واقعی به چشم نمی‌آیند. به ویژه اگر دوربین گوشی‌های همراه کیفیت بالایی داشته باشند، شما گاهی نیاز به ویرایش کردن تصاویر نیازی ندارید. به خصوص اگر عجله داشته باشید، با همین فیلتر، پست خود را منتشر خواهید کرد.

فیلتر (Clarendon)

یک فیلتر جدید اینستاگرام در سال 2022 است که مورد توجه بسیاری از کارشناسان شبکه‌های اجتماعی قرار دارد. شما می‌توانید با فیلتر (Clarendon)، مقدار کنتراست و خلوص رنگ را افزایش دهید و در نتیجه شاهد برجسته شدن نواحی تیره و روشن عکس‌ها خواهید بود. به این شکل، حالت سرد و بی‌روح تصاویر نیز کمتر خواهد شد. البته بسیاری نگران هستند که براق شدن چهره افراد در تصویر، حالتی غیرواقعی به آنها بدهد. اما باید بگوییم که فیلتر (Clarendon) تغییرات را به شکلی اعمال می‌کند که تصویر مصنوعی به نظر نخواهد رسید. بنابراین جای نگرانی نیست.

فیلتر (Ludwig)

علاوه بر انواع فیلتر جدید اینستاگرام، شاهد محبوبیت فیلتر (Ludwig) نیز بوده‌ایم. این فیلتر طیف رنگی قرمز را برجسته‌تر می‌کند. به این ترتیب، گرما و پویایی بیشتری در تصاویر به وجود می‌آید. گفتنی است که با به کار بردن این فیلتر، رنگ‌های دیگری مانند رنگ آبی، زرد، سبز و صورتی تضعیف خواهند شد. این فیلتر برای مجزا کردن نواحی تیره و روشن اشکال هندسی و سازه‌های معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کمک این فیلتر، شما می‌توانید وضوح این نوع از تصاویر را افزایش دهید.

فیلتر (Lark)

یکی از فیلترهایی که برای افزایش روشنایی تصاویر به کار می‌رود، فیلتر لارک است. فیلتر (Lark) برخلاف فیلتر (Ludwig) میزان سردی تصویر را افزایش می‌دهد. این کار با کاهش غلظت رنگ قرمز و اشباع رنگ‌های سبز و آبی به راحتی انجام می‌شود. شما با افزایش نور و کاهش پویایی تصاویر مورد نظر، آرامش ویژه‌ای را در تصویر به وجود می‌آورید.

فیلتر (Gingham)

اگر شما هم می‌خواهید حالت کلاسیک به تصاویر خود ببخشید، اما غیرطبیعی نیز جلوه نکنند، یک فیلتر جذاب به شما معرفی خواهیم کرد. فیلتر (Gingham) همان فیلتری است که به شما کمک می‌کند که تصاویر خود را کلاسیک کنید. در حالی که ظاهر طبیعی آنها حفظ شده است. این فیلتر برخی نواحی تصویر را با افزایش غلظت رنگ‌های گرم برجسته‌تر می‌کند. اما با کمتر کردن خلوص رنگ‌های سرد عکس به طور کامل حالت کلاسیک به خود خواهد گرفت. جالب است بدانید که این فیلتر سعی می‌کند حاشیه تصاویر را تیره‌تر کند و برای طبیعی‌تر جلوه دادن عکس از افکت وینیت نیز استفاده خواهد کرد.

علاوه بر چند فیلتر جدید اینستاگرام، استفاده از فیلترهایی که در سال 2022 نیز محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند، به شما توصیه می‌کنیم.

استفاده از فیلتر جدید اینستاگرام برای افزایش فروش

افزایش فروش با فیلترهای اینستاگرام

احتمالاً این سؤال برای شما هم به وجود می‌آید که آیا با استفاده از فیلتر جدید اینستاگرام می‌توان میزان فروش را افزایش داد؟ در پاسخ باید بگوییم که تمام فیلترها و افکت‌های اینستاگرام در جهت افزایش تعداد فالوئرهای شما و ترغیب آنها به خرید محصولات یا خدمات شماست. اما موضوع مهمی وجود دارد و آن هم این است که شما باید از هر فیلتر جدید اینستاگرام یا موارد قدیمی در جای مناسب استفاده کنید. استفاده کردن از فیلترها یک سوی ماجراست. اما بررسی سایت اینگیجمنت ریت اینستاگرام یا اینسایت این شبکه اجتماعی می‌تواند به مؤثر بودن استفاده از هر فیلتر جدید اینستاگرام به شما اطلاعات بدهد.

فیلتر (AR) و افزایش فروش

یکی از مهم‌ترین فیلترهای اینستاگرام که در افزایش فروش نقش مهمی بازی کرده است، (AR) نام دارد. شما با کمک این فیلتر می‌توانید تعامل بهتر و سازنده‌تری با مشتریان خود داشته باشید. این فیلتر به مشتریان کمک می‌کند که درباره خرید محصولات یا خدمات تصمیم‌گیری دقیق‌تری داشته باشند.

اگر می‌خواهید به خبرنامه رایگان پادروکلاب دسترسی داشته باشید، فرم زیر را پر کنید.

  فیلتر (AR) چگونه کار می‌کند؟

  فیلتر (AR) چگونه باعث افزایش فروش شرکت‌های مختلف در اینستاگرام شده است؟ در پاسخ باید بگوییم که کارشناسان فعال در واحد دیجیتال مارکتینگ با کمک فیلتر (AR) به تولید فیلتری مخصوص مارک تجاری خود اقدام می‌کنند. آنها با به اشتراک‌گذاری فیلتر مخصوص به کسب‌وکار خود در استوری‌ها، آنها را به فالوئرهای خود معرفی می‌کنند. این به اشتراک‌گذاری مشوق خوبی است که فالوئرها نیز این فیلتر را با فالوئرهای خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب با وایرال شدن یک استوری، طیف وسیعی از کاربران با این فیلتر جدید اینستاگرام آشنا خواهند شد. با این روش هر کسب‌وکاری می‌تواند فیلتر جدید اینستاگرام خود را به کار ببرد.

  قابلیت ویژه فیلتر (AR) چیست؟

  فیلتر (AR) یکی از فیلترهای محبوب مارک‌های تجاری است. زیرا این فیلتر به هر کسب‌وکار اجازه می‌دهد که فیلتری منحصربه‌فرد با توجه به لوگوی خود آماده کند. به این ترتیب، شرکت‌ها می‌توانند به طور گسترده‌تر و مؤثرتری برند خود را معرفی کنند. البته باید هنگام استفاده از این قابلیت فیلتر (AR) به این موضوع توجه کنید که هدف شما چیست و چه لحنی را در ارتباط با فالوئرهای خود تقویت خواهید کرد؟ کدام استراتژی در بازاریابی تقویت خواهد شد؟ یا چه نوع دعوت به اقدامی (CTA) از کاربران خود انتظار خواهید داشت.

  توجه به عملکرد فیلتر (AR) و برنامه‌ای که با فیلتر جدید اینستاگرام خود خواهید داشت، به رشد چشم‌گیر فروش در این بستر کمک می‌کنند.

  جمع‌بندی

  • فیلتر جدید اینستاگرام یکی از قابلیت‌های در حال به‌روزرسانی اینستاگرام است.
  • فیلترهایی مانند (90stethic)، (Starburst)، (Beauty Face) و (Cute bronze blonde) امکان ایجاد پست‌های جدید و متنوع را برای شما به وجود می‌آورند.
  • فیلترهای (Gingham)، (Lark) و (Clarendon) نیز در میان پرطرفدارترین فیلترهای اینستاگرام قرار دارند.
  • کارشناسان بازاریابی می‌توانند با کمک فیلتر (AR) به تولید فیلتری مخصوص مارک تجاری خود اقدام کنند.
  • کدام فیلتر جدید اینستاگرام برای کسب‌وکار شما مفید است؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

  پرسش‌های پرتکرار

  منابع

  gloam

  deletingsolutions

  Help.Instagram

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.