پیگیری مرسوله پستی | رهگیری مرسولات | پادرو

پیگیری مرسوله پستی

جهت رهگیری مرسوله پستی، کد پادرویی خود را وارد کنید.

برای رهگیری مرسولات ارسالی توسط شرکت‌های غیر پادرو اینجا کلیک کنید.

در این بخش می‌توانید بر روی دکمه دلخواه کلیک کرده و کد پیگیری مرسولاتی را که توسط شرکت پست و شرکت‌های حمل و نقل خصوصی مانند ماهکس، تیپاکس، اسپید و … ارسال کرده‌اید را در بخش مربوطه وارد‌ کرده و از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

در این بخش می‌توانید بر روی دکمه دلخواه کلیک کرده و کد پیگیری مرسولاتی را که توسط شرکت پست و شرکت‌های حمل و نقل خصوصی مانند ماهکس، تیپاکس، اسپید و … ارسال کرده‌اید را در بخش مربوطه وارد‌ کرده و از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

پیگیری مرسوله در شرکت ملی پست
رهگیری مرسولات در ماهکس
رهگیری مرسوله در لینک اکسپرس
رهگیری مرسولات در ندکس
پیگیری مرسولات در یارباکس
رهگیری مرسولات در تیپاکس
پیگیری مرسوله در اکوپیک
رهگیری مرسوله در اسپید
رهگیری مرسولات در چاپار
پیگیری مرسوله در پیشرو پست

پیگیری مرسوله پستی با کد پادرویی

هنگامی که از پادروپین برای ارسال مرسوله خود استفاده می‌کنید، کد پادرویی مختص به مرسوله‌‌ی شما همراه با یک لینک رهگیری برایتان ارسال می‌شود که می‌توانید این کد را در باکس پیگیری مرسوله پستی  بالا قرار داده و از وضعیت بسته ارسالی مطلع شوید.

همچنین با کلیک بر روی لینک رهگیری ارسال شده توسط پیامک، می‌توانید از وضعیت مرسوله خود بدون نیاز به کد مرسوله اطلاع پیدا کنید.

پیگیری مرسوله پستی
پیگیری مرسولات پستی

انواع روش‌های پیگیری مرسوله پستی

 امروزه پس از ارسال یک بسته پستی به راحتی می‌توان به کمک کد شناسه مرسوله از وضعیت و محل قرارگیری آن مطلع شد. برای پیگیری وضعیت مرسوله روش‌های متعددی وجود دارد که متناسب با شرکت پستی که انتخاب کرده‌اید و اطلاعاتی که در دست دارید مانند کد ملی، کد پستی، نام‌خانوادگی گیرنده، شماره موبایل و … می‌توانید مرسوله خود را رهگیری کنید.

در وبلاگ پادرو مقاله کاملی برای آشنایی شما با انواع روش‌های رهگیری مرسولات تهیه شده است. برای خواندن این مقاله اینجا کلیک کنید.

ارسال سفارشات با  پادروپین

فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند برای تسهیل فرآیند ارسال بسته‌های پستی، ثبت سفارشات انبوه و مقایسه خدمات شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پستی از پادروپین استفاده کنند.

در پادروپین بدون نیاز به عقد قرارداد با شرکت‌های پستی می‌توانید مرسولات خود را ارسال کرده و در زمان و هزینه‌های جانبی صرفه‌جویی کنید. همچنین امکان جمع‌آوری مرسولات از درب محل و رهگیری وضعیت آنها نیز وجود دارد.

رهگیری مرسولات پستی

سوالات متداول

استفاده از پادرو برای فروشگاه‌های آنلاین و تمامی کاربرانی که متقاضی خدمات پست و پیک هستند رایگان است. کاربران صرفا می‌بایست هزینه ارسال کالا را به شرکت پستی پرداخت نمایند و برای استفاده از پادرو هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنند.

پس از ثبت درخواست ارسال مرسوله در پادروپین، پیامکی حاوی لینک رهگیری به شما ارسال می‌شود که به کمک آن می‌توانید مرسوله خود را رهگیری کنید.

بعد از جمع‌آوری سفارشات، مدت زمان تحویل سفارش تهران به تهران تا 24 ساعت کاری و سفارش تهران به شهرستان و شهرستان به شهرستان تا ۲۴ تا 72 ساعت کاری است.

خیر در صورتی که گیرنده مرسوله در مقصد حضور نداشته باشد متناسب با قوانین هر شرکت پستی، مامور پست بین 1 الی 3 مرتبه مراجعه مجدد کرده و مرسوله را تحویل می دهد.