راهنمای ثبت‌نام فروشگاه اینستاگرامی در وب‌اپلیکیشن پادرو

راهنمای ثبت‌نام فروشگاه اینستاگرامی در پادروشاپ

0

برای پیوستن به فروشگاه‌های اینستاگرامی که از امکانات متنوع پادرو برای مدیریت سفارش مشتریان، درگاه پرداخت امن اختصاصی و ارسال سفارش مشتریان استفاده می‌کنند؛ در قدم اول باید فروشگاه خود را در وب‌اپلیکیشن پادرو ثبت کنید.

برای ثبت فروشگاه اینستاگرامی در پادرو کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

ثبت فروشگاه در پادرو
  • در این بخش می‌توانید شناسه اینستاگرام فروشگاه و شماره موبایل خود را وارد کنید. اگر پروفایل اینستاگرامی ندارید، یک شناسه دلخواه وارد کنید.
وارد کردن نام فروشگاه در پادرو
  • برای فعال‌سازی کیف پول خود در پادرو حتما گزینه «ثبت‌نام در پاد و فعال‌سازی کیف پول» را تیک بزنید. با انتخاب این گزینه، مبلغ خرید مشتریان به کیف پول شما منتقل خواهد شد و در صورت نیاز می‌توانید برای ارسال سفارش مشتریان و پرداخت هزینه پستی، کیف پول خود را به میزان دلخواه شارژ کنید.
فعال سازی کیف پول در پادرو

اگر برای‌تان سوال است که «پاد» چیست؛ باید بگوییم که «پاد» یکی از سرویس‌های بانک پاسارگاد است که با عضویت در آن، یک کیف پول دیجیتال به شما اختصاص داده می‌شود.

  • گزینه «قوانین و مقررات را می‌پذیرم» را تیک بزنید.
پذیرش قوانین و مقررات
  • روی گزینه «دریافت کد ثبت‌نام» بزنید تا کد فعال‌سازی حساب کاربری برای به شماره موبایل‌تان ارسال شود.
فعال کردن حساب کاربری در پادرو
  • بعد از دریافت کد، آن را در بخش مربوطه وارد کنید و روی گزینه «تایید» بزنید تا ثبت‌نام فروشگاه در پادرو تکمیل شود.
کد فعالسازی حساب در پادرو
  • در صورتی که کد تایید برای شما ارسال نشد، از قسمت «تغییر شماره»، شماره موبایل وارد شده را کنترل کنید و در صورتی که آن را اشتباه وارد کرده بودید، آن را اصلاح کنید و دوباره روی گزینه «دریافت کد» بزنید تا کد تایید برای شما ارسال شود.
تغییر شماره موبایل در پادرو
  • بعد از انجام این مراحل، شما می‌توانید از امکانات وب‌اپلیکیشن پادرو در زمینه مدیریت سفارش‌های مشتریان، درگاه پرداخت امن برای فروشگاه و ارسال سفارش‌ها استفاده کنید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.