چطور فروشگاه اینستاگرامی را به وب‌اپلیکیشن پادرو وصل کنیم؟

چطور فروشگاه اینستاگرامی را به پادروشاپ وصل کنیم؟

0

همانطور که می‌دانید با ثبت فروشگاه اینستاگرامی خود در وب‌اپلیکیشن پادرو می‌توانید به راحتی به امکانات پادرو برای مدیریت سفارش مشتریان، درگاه پرداخت امن اختصاصی و خدمات ارسال سفارش مشتریان از درب منزل یا فروشگاه شما دسترسی داشته باشید.

استفاده از خدمات جامع پادرو نه تنها به شما کمک می‌کند تا در زمان و هزینه مدیریت فروشگاه اینستاگرامی صرفه‌جویی کنید بلکه باعث رضایتمندی مشتریان شما و در نتیجه فروش بیشتر خواهد شد.

بعد از ثبت فروشگاه اینستاگرامی در پادور می‌توانید به آسانی و با سرعت، فروشگاه اینستاگرامی خود را به وب‌اپلیکیشن متصل کنید. بعد از اتصال فروشگاه اینستاگرامی به پادور، کلیه پست‌ها و محصولات شما به همراه توضیحاتی که در کپشن آنها نوشته‌اید در پادرو نمایش داده می‌شود تا مشتریان بتوانند محصولات موردنظرشان را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنند و مبلغ سفارش را مستقیما به حساب شما پرداخت کنند.

در فیلم زیر مراحل وصل کردن فروشگاه اینستاگرامی به پادرو آموزش داده شده است:

برای این کار بعد از ورود به پادرو در قسمت بالای صفحه روی گزینه «فروشگاه‌ها» بزنید.

آیکون فروشگاه در پادرو

در این قسمت روی گزینه «اتصال اینستاگرام» کلیک کنید.

اتصال اینستاگرام به پادرو

در مرحله بعدی باید شناسه یا همان یوزرنیم اینستاگرام فروشگاه خود را در قسمت مربوطه وارد کنید.

شناسه اینستاگرام

بعد از نوشتن نام کاربری فروشگاه‌تان در این بخش، روی گزینه «تایید» بزنید.

دکمه تایید

حالا وارد صفحه‌ای می‌شوید که نام حساب کاربری، تصویر پروفایل و همینطور تعداد پست‌های فروشگاه شما را نمایش می‌دهد. در صورتی که اطلاعات صحیح بود، روی گزینه «تایید» بزنید.

دکمه تایید فروشگاه

بعد از تایید اطلاعات، کلیه پست‌های شما به همراه توضیحاتی که در کپشن نوشته‌اید به پادرو متصل و در دسترس مشتریان شما قرار می‌گیرد. بعد از تکمیل این مرحله، پست‌های اینستاگرام شما در فروشگاه‌ پادرویی شما نماش داده می‌شود و پیام «به‌روز‌رسانی پست‌ها با موفقیت انجام شد» را مشاهده می‌کنید.

به روزرسانی پست ها

در این مرحله، کلیه محصولات شما برای سفارش از طریق پادرو فعال هستند و برای سهولت ثبت سفارش توسط مشتریان می‌توانید قیمت هر کدام از محصولات را اضافه کنید تا خریدار به راحتی سفارش خود را ثبت و هزینه آن را پرداخت کند.

پست های اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.