بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس برای رشد فروشگاه

0

بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس چه کاربردی برای ساخت یک سایت فروشگاهی دارند؟ از آنجایی که ویرایشگر وردپرس، به طور پیش‌فرض قابلیت فرستادن ایمیل را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، ممکن است نصب یک افزونۀ مجزا برای ارسال ایمیل در وردپرس کاری بیهوده به نظر برسد. اما باید بدانید مقصد بسیاری از ایمیل‌هایی که از طریق وردپرس ارسال می‌شوند، پوشه‌های اسپم هستند. حتی در برخی موارد ممکن است ایمیل‌های ارسالی از سایت شما به کلی مسدود شوند و به دست مشتریان نرسند. در این مطلب، بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل برای رفع مشکلات ارسال ایمیل در وردپرس معرفی خواهند شد.

بهترین پلاگین ایمیل SMTP وردپرس

نرسیدن ایمیل‌های سایت فروشگاهی به دست مشتریان، می‌تواند آسیب جدی به کسب‌وکار شما وارد کند. تمامی سایت‌هایی که فعالیت آنها مستلزم ارتباط ایمیلی به کاربران و مشتریان است، برای افزایش اطمینان از کیفیت ایمیل‌های ارسالی، به بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل نیاز دارند.

چرا باید از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل استفاده کنیم؟

ویرایشگر وردپرس، به طور پیش‌فرض از عملگر PHP برای ارسال ایمیل از طریق هاست سایت استفاده می‌کند. اگرچه ارسال ایمیل از طریق هاست سایت امکان‌پذیر است، اما پروتکل‌های http و https به طور اختصاصی برای ارسال ایمیل بهینه‌سازی نشده‌اند. بنابراین ایمیل‌های ارسال شده از این طریق، در بیشتر مواقع اسپم شناخته می‌شوند.

پروتکل استاندارد برای ارسال و دریافت ایمیل‌ها، SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) نام دارد. بیشتر ایمیل‌هایی که شما در پوشهٔ Inbox ایمیل خود دریافت می‌کنید، از طریق سرورهای SMTP ارسال شده‌اند.

کاربرد بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل، فراهم ساختن امکان استفاده از سرور SMTP برای ایمیل است. بدین ترتیب، بدون نیاز به کدنویسی پیشرفته، می‌توانید امنیت و کیفیت ایمیل‌های ارسالی از  طریق سایت را بهبود بخشیده و شانس دریافت ایمیل‌ها توسط مشتریان را به نحو چشمگیری افزایش دهید.

بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل چه ویژگی‌هایی دارند؟

همچون تمامی انواع پلاگین‌ها، افزونه‌های ارسال ایمیل نیز تنوع زیادی دارند و قطعاً این سؤال پیش می‌آید که چگونه می‌توانیم مناسب‌ترین گزینه را از این میان انتخاب کنیم. در ادامه به برخی از مهمترین نکات برای انتخاب بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل می‌پردازیم.

پشتیبانی از سرور ایمیل مورد نظر شما

بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس، از یک یا چند سرور مشهور SMTP پشتیبانی می‌کنند. ارتباط پلاگین و سرورهای مورد پشتیبانی، معمولاً از طریق کد API برقرار می‌شود. در این حالت، شما کد API را از طریق سرویس ایمیل دریافت کرده و از آن برای فعالسازی پلاگین استفاده می‌کنید.

با این حال، ممکن است سرور SMTP که شما برای ارسال ایمیل‌های خود انتخاب کرده‌اید، در لیست سرورهای پشتیبانی شده توسط هیچ کدام از پلاگین‌ها نباشد. در این صورت، باید افزونه‌هایی را مدر نظر قرار دهید که امکان وارد کردن اطلاعات سرور به صورت دستی را نیز فراهم می‌آورند.

رابط کاربری آسان

اغلب پلاگین‌های ارسال ایمیل وردپرس رابط کاربری ساده‌ای دارند. با این حال، در صورتی که اتصال پلاگین و سرور از طریق کد API Key صورت بگیرد، لازم است مراحل جداگانه‌ای برای دریافت این کد طی شود. البته استفاده از این روش، علی‌رغم اندکی پیچیدگی، امنیت و دقت بیشتری به همراه دارد. خبر خوب آنکه بسیاری از توسعه دهندگان، آموزش گام به گام مراحل دریافت کدAPI  را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

امنیت

همان طور که پیش از این اشاره شد، قابلیت استفاده از کد API برای اتصال پلاگین به سرور ایمیل، با امنیت بیشتری همراه است. همچنین، در صورت استفاده از سرویس جیمیل، بهتر است افزونه‌هایی را مورد توجه قرار دهید که امکان ورود امن به حساب کاربری از طریق پروتکل OAuth 2.0 را فراهم می‌سازند. در این روش، شما نیازی به وارد کردن نام کاربری و پسورد ندارید و پلاگین مستقیماً از سرور گوگل، برای احراز هویت حساب شما بهره می‌گیرد.

قابلیت‌های ردیابی ایمیل‌ها

بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل از سایت وردپرسی، اطلاعات مربوط به دریافت ایمیل‌ها توسط مشتریان، باز شدن و مشاهدهٔ ایمیل‌ها، و کلیک بر روی لینک‌های مشخصی در داخل ایمیل را در اختیار شما قرار می‌دهند. این اطلاعات، کاربرد زیادی در اشکال‌یابی و بهینه‌سازی ارسال ایمیل‌ها دارند.

امکانات مدیریت محتوای ایمیل‌ها

قابلیت پیش‌نمایش و تست کردن ایمیل‌ها قبل از ارسال، امکان ارسال مجدد ایمیل، و ذخیرهٔ خودکار فایل‌های الصاقی از جمله قابلیت‌هایی هستند که به افزایش کیفیت ایمیل‌های ارسالی سایت کمک شایانی می‌کنند.

گزارش‌گیری

بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل، گزارشاتی از تعداد ایمیل‌های ارسال شده، تعداد ایمیل‌های دریافتی توسط مشتریان، درصد ایمیل‌های باز شده، تعداد کلیک‌ها و مواردی از این قبیل، در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این گزارش‌ها، اهمیت زیادی در ایمیل‌مارکتینگ و تغییر استراتژی‌های ارسال ایمیل‌ها خواهند داشت.

ارسال ایمیل در وردپرس با سرور SMTP

چگونه از پلاگین‌های وردپرس برای ارسال ایمیل استفاده کنیم؟

ناگفته پیداست که پیش از دانلود و استفاده از پلاگین‌های ارسال ایمیل در وردپرس، لازم است به یک سرور SMTP برای ارسال ایمیل دسترسی داشته باشید. در این بخش، به طور خلاصه، به ۳ روش برای انجام این کار اشاره می‌کنیم.

 • استفاده از سرور SMTP ارائه شده توسط هاست: بعضی از سرویس‌های ارائه دهندهٔ هاست، دسترسی به سرورهای SMTP را نیز فراهم می‌سازند. در این صورت، شما کمترین مشکل را برای استفاده از پلاگین‌های ارسال ایمیل در وردپرس خواهید داشت.
 • استفاده از سرور‌های SMTP رایگان: برخی از سرویس‌های ایمیل همچون Gmail و Hotmail، سرور رایگان SMTP برای ارسال ایمیل در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این سرویس‌ها، معمولاً در تعداد ایمیل‌های ارسالی محدودیت داشته و برای کسب‌وکارهای کوچک مناسب هستند.
 • استفاده از سرور SMTP اختصاصی: کسب‌وکارهای متوسط تا بزرگ، نیاز به خرید سرور اختصاصی برای ارسال ایمیل دارند. Mailgun، Sendgrid، Amazon SES و Mandrill، مشهورترین ارائه دهندگان خدمات سرور اختصاصی SMTP هستند. بعضی از این سرویس‌ها، طرح‌های رایگان نیز دارند که می‌تواند مورد توجه برخی از کسب‌وکارها قرار گیرد. به عنوان مثال، با اشتراک رایگان  Mailgun امکان ارسال ۱۰هزار ایمیل در ماه و با اشتراک رایگان Sendgrid، امکان ارسال ۱۰۰ ایمیل در روز وجود دارد.

بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل SMTP برای سایت فروشگاهی

همان طور که گفته شد، بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل قابلیت پشتیبانی از سروریس‌های متعدد برای ارسال ایمیل را داشته و از امنیت کافی برخوردار هستند. برای ارسال ایمیل‌های معتبر و افزایش شانس دریافت ایمیل‌ها توسط مشتریان است. در این بخش، ۴ مورد از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل SMTP معرفی می‌شوند.

افزونه WP Mail SMTP برای ارسال ایمیل در وردپرس

می‌توان WP Mail SMTP را محبوب‌ترین گزینه در بین بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس دانست. این پلاگین، توسط توسعه دهندگان پلاگین WPForms توسعه یافته و در حال حاضر بیش از دو میلیون نصب فعال با امتیاز ۴.۸ از ۵ دارد. پس از نصب این افزونه، مراحل جایگزینی سرور پیش‌فرض با سرور ایمیل مورد نظر شما، به سادگی و بدون نیاز به کدنویسی صورت می‌گیرد.

آشنایی با افزونه WP Mail SMTP

افزونه WP Mail SMTP را بیشتر بشناسیم

رابط کاربری بسیار ساده‌ای داشته و امکان استفاده از کد API برای اتصال به سرورهای مشهور همچون Mailgun، Gmail و SendGrid را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید با انتخاب گزینهٔ manual SMTP set-up، به صورت دستی تنظیمات مربوط به سرور دلخواه خود را وارد کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌های کاربردی WP Mail SMTP، امکان تست کردن ایمیل‌ها پیش از ارسال است. بدین ترتیب، می‌توانید متوجه اشکال‌ها در تنظیمات شده و نسبت به رفع آنها اقدام کنید. همچنین در صورت استفاده از سرور Gmail، امکان ورود به حساب کاربری از طریق پروتکل OAuth وجود دارد. در این حالت، به جای وارد کردن نام کاربری و پسورد، از اطلاعات حساب کاربری شما در حافظهٔ ابری گوگل برای ورود امن استفاده خواهد شد.

نسخهٔ پرمیوم پلاگین WP Mail SMTP

کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغ ۹۹ دلار در سال، نسخهٔ پرمیوم WP Mail SMTP را دریافت کنند. در نسخهٔ پرمیوم، تعداد سرورهای بیشتری پشتیبانی شده افزایش یافته و امکان اتصال به سرویس‌های ارسال ایمیل Office 365، Amazon SES و Outlook.com فراهم می‌شود.

همچنین در نسخهٔ پرمیوم، امکاناتی برای گزارش‌گیری از وضعیت ایمیل‌ها در اختیار مدیران سایت قرار می‌گیرد. اطلاعاتی نظیر تعداد ایمیل‌های ارسال شده، تعداد ایمیل‌های دریافت شده توسط مشتریان، تعداد ایمیل‌های باز شده، تعداد کلیک روی لینک‌ها و مواردی از این قبیل، با خرید نسخهٔ پرو قابل دریافت هستند.

مزایای پلاگین ارسال ایمیل WP Mail SMTP

 • امکان استفاده از کد API برای اتصال به سرورهای پشتیبانی شده
 • امکان ورود به حساب کاربری جیمیل از طریق پروتکل OAuth
 • امکان وارد کردن تنظیمات سرور SMTP دلخواه به صورت دستی
 • امکانات تست ایمیل برای شناسایی اشکالات در تنظیمات
 • امکانات ردیابی ایمیل‌های ارسال شده و گزارش‌گیری (نسخهٔ پرمیوم)

محدودیت‌های WP Mail SMTP

 • بالا بودن هزینهٔ اشتراک نسخهٔ پرمیوم
 • پشتیبانی از برخی سرورها نظیر مایکروسافت و آمازون فقط در نسخهٔ پرو فراهم است.

WP Mail SMTP، اولین گزینه در فهرست بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل وردپرس مطرح شده و تمامی امکانات مورد نیاز برای ارسال مطمئن ایمیل‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حال، برخی از قابلیت‌های کاربردی این پلاگین منحصر به نسخهٔ پرو هستند که هزینهٔ نسبتاً بالایی در میان پلاگین‌های رقیب دارد.

پلاگین Easy WP SMTP برای ارسال ایمیل در وردپرس

پلاگین Easy WP SMTP، یکی از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس است که در زمان نگارش این مطلب، بیش از نیم میلیون نصب فعال با متوسط امتیاز ۴.۲ از ۵ دارد.

 • این پلاگین کاملاً رایگان بوده و به شما کمک می‌کند سرویس‌های استاندارد ایمیل همچون Yahoo، Gmail، یا Hotmail را به عنوان سرور اصلی ایمیل‌های سایت خود انتخاب کنید.
 • رابط کاربری این پلاگین بسیار ساده است. پس از نصب و فعالسازی، گزینهٔ Easy WP SMTP به منوی تنظیمات وردپرس (Settings) اضافه می‌شود. با کلیک روی این گزینه، به سادگی وارد داشبورد مدیریت این پلاگین شده و می‌توانید اطلاعات مربوط به سرور ایمیل مورد نظر خود را ثبت کنید.
 • یکی از قابلیت‌های کاربردی پلاگین Easy WP SMTP، امکانات تست ایمیل، برای تشخیص باگ و رفع اشکالات ایمیل‌هاست.
 • محدودیت بزرگ این پلاگین، عدم امکان استفاده از API Key به جای وارد کردن اطلاعات سرور است. اگرچه استفاده از API Key اندکی پیچیده‌تر است، اما امنیت بیشتری را فراهم می‌آورد.
ارسال ایمیل با پلاگین East WP SMTP

مزایای پلاگین ارسال ایمیل Easy WP SMTP

 • قابلیت تست ایمیل برای شناسایی باگ‌ها و برطرف کردن ایرادها
 • فراهم کردن قابلیت تبدیل پروتکل‌های SSL به TLS و برعکس
 • قابلیت دریافت پاسخ مشتریان به ایمیل‌های سایت
 • دسترسی کامل به تمامی امکانات در نسخهٔ رایگان پلاگین

محدودیت‌های پلاگین Easy WP SMTP برای ارسال ایمیل در وردپرس

 • پشتیبانی محدود از سرویس‌های SMTP آمازون و مایکروسافت
 • عدم امکان استفاده از کد API به جای کلمهٔ کاربری و پسورد

بر خلاف بسیاری از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل که خدمات پیشرفته‌تری برای مدیریت ایمیل‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهند، پلاگین، Easy WP SMTP تنها با هدف ارسال مطمئن ایمیل‌ها طراحی شده است. با این حال، به عنوان یک پلاگین رایگان، به خوبی از عهدهٔ این هدف برمی‌آید و انتخاب مناسب برای افرادی محسوب می‌شود که تنها به همین خدمات نیاز دارند.

پلاگین Post SMTP Mailer برای ارسال ایمیل در وردپرس

با بیش از ۳۰۰ هزار نصب فعال، Post SMTP Mailer، سومین پلاگین محبوب در فهرست بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس محسوب می‌شود. این پلاگین متوسط امتیاز ۴.۹ از ۵ را از کاربران کسب کرده است و در نوع خود بی‌نظیر است.

ویژگی شاخص و منحصربه‌فرد Post SMTP Mailer، امکان تنظیم همزمان دو سرورSMTP  برای ارسال ایمیل است. یکی از سرورها، به عنوان سرور پیش‌فرض و دیگری به عنوان سرور پشتیبان انتخاب می‌شود. بدین ترتیب، در صورت بروز هر گونه اشکال برای سرور اول، عملکرد ارسال ایمیل‌ها مختل نخواهد شد.

Post SMTP Mailer از روش‌های متنوعی برای اتصال به سرورهای ایمیل همچون SMTPS، OAuth 2.0 و STARTTLS پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با وارد کردن مشخصات هاست و اطلاعات کاربری، از هر یک از سرورهای SMTP دلخواه خود بهره بگیرید. با این حال، در صورت استفاده از ۴ سرور مشهور یعنی Gmail، Mandrill، Sendgrid و Mailgun می‌توانید از کدهای API برای افزایش امنیت و کاهش خطا بهره بگیرید.

رابط کاربری این پلاگین بسیار آسان بوده و تنظیمات کاربردی برای اسکن سرور، عیب‌یابی و رفع مشکلات در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امکان ردیابی ایمیل‌های ارسال شده، دریافت ایمیل‌های اطلاع‌رسانی و نوتیفیکیشن‌ها طبق تنظیمات دلخواه، و مدیریت چند سایت، از دیگر قابلیت‌های کاربردی این افزونه هستند.

در یک جمع‌بندی، می‌توان Post SMTP Mailer را کامل‌ترین پلاگین رایگان در میان بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل از طریق سایت وردپرسی به حساب آورد. این افزونه، تمامی قابلیت‌های مورد انتظار از یک پلاگین ارسال ایمیل را با سطح امنیت مناسبی در اختیار کاربران قرار داده و می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل برای کسب‌وکارهای کوچک محسوب شود.

ارسال ایمیل در وردپرس با پلاگین Gmail SMTP

همان طور که از نام این افزونه مشخص است، به طور اختصاصی برای استفاده از سرویس ایمیل گوگل طراحی شده است. بنابراین امکان استفاده از سایر سرورها برای استفاده از این پلاگین وجود ندارد. با این حال، برای کسانی که سرویس جیمیل را برای ارسال ایمیل انتخاب کرده‌اند، Gmail SMTP یکی از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس خواهد بود.

ارسال ایمیل با پلاگین Gmail SMTP

امکانات کاربردی Gmail SMTP

این پلاگین، بیشترین امنیت را در میان انواع پلاگین‌های ارسال ایمیل داشته و میزان نفوذپذیری حساب کاربری شما به دلیل استفاده از پلاگین میانجی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. برقرار اتصال میان سرور Gmail و پلاگین فقط از طریق کد API صورت گرفته و ورود به حساب کاربری نیز تنها با پروتکل OAuth 2.0 صورت می‌گیرد.

از امکانات کاربردی Gmail SMTP می‌توان به قابلیت تست ایمیل‌ها برای اشکال‌یابی در تنظیمات اشاره کرد. با اشتراک رایگان این پلاگین، امکان ارسال ۱۵۰ ایمیل در روز برای کاربران فراهم است که عدد نسبتاً مناسبی برای کسب‌وکارهای کوچک با ترافیک پایین محسوب می‌شود.

مزایای پلاگین ارسال ایمیل Gmail SMTP

 • امنیت بالا و اتصال با حساب سرور Gmail از طریق کد API
 • ورود به حساب کاربری با پروتکل OAuth 2.0
 • امکانات تست ایمیل پیش از ارسال
 • پلن رایگان با قابلیت ارسال ۱۵۰ ایمیل در روز

محدودیت‌های پلاگین Gmail SMTP

 • عدم پشتیبانی از سایر سرورها
 • نداشتن امکانات ردیابی ایمیل‌ها

Gmail SMTP در مقایسه با سایر پلاگین‌های ارسال ایمیل در وردپرس، امکانات کمتری برای مدیریت ایمیل‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حال، برخی از مزایای این پلاگین می‌توانند آن را به انتخاب ایده‌آل برای کاربران سرویس SMTP جیمیل تبدیل کنند. امنیت بالا، سهولت استفاده و دسترسی آسان به آموزش‌های مورد نیاز به دلیل رایج بودن سرویس گوگل از جمله مزایای استفاده از این افزونه هستند.

بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل

پلاگین‌هایی که پیش از این معرفی شدند، بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس هستند که به طور کلی با هدف فرستادن ایمیل‌های SMTP توسعه یافته‌اند. با این حال، گاهی کاربران، یک هدف کاملاً مشخص از ارسال ایمیل برای مشتریان خود دارند. به عنوان مثال، ممکن است هدف شما از ارسال ایمیل برای مشتریان، تبلیغات یا اطلاع‌رسانی در مورد آپدیت‌های جدید سایت باشد. در این بخش، به برخی از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل با کاربردهای مختلف اشاره می‌کنیم.

افزونه‌های ساخت و ارسال خبرنامه‌های ایمیلی

یکی از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس، مواردی هستند که به طور اختصاصی به منظور ایمیل مارکتینگ و ارسال خبرنامه‌های ایمیلی توسعه یافته‌اند. پلاگین‌های Mailjet، HubSpot، MailPoet و Newsletter Glue از جمله مشهورترین پلاگین‌ها در این زمینه هستند. افزونهٔ The Newsletter Plugin یکی دیگر از افزونه‌های ایمیل مارکتینگ است که قابلیت سازگاری با فروشگاه ساز حرفه ای ووکامرس را دارد.

اغلب افزونه‌های ایمیل مارکتینگ وردپرس قابلیت‌های متنوعی دارند. اما به طور کلی، این پلاگین‌ها با قابلیت دراگ و دراپ کردن، امکان طراحی ایمیل‌های حرفه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. یکی از ویژگی‌های دیگر این پلاگین‌ها، در بر داشتن امکانات پیشرفته برای ردیابی و آنالیز وضعیت ایمیل‌های ارسالی است. نکتهٔ مهم این است که تمامی این امور از طریق داشبورد سایت وردپرسی انجام می‌شود و کاربران، به یک پلتفرم مجزا به منظور ایمیل مارکتینگ نیاز ندارند.

اگر می‌خواهید به خبرنامه رایگان پادروکلاب دسترسی داشته باشید، فرم زیر را پر کنید.

  پلاگین‌های نوتیفیکیشن وردپرس

  پلاگین‌های مخصوص نوتیفیکیشن، یکی دیگر از بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل در وردپرس هستند که نقش مهمی در برقراری تعامل با مشتریان سایت دارند. از جمله پلاگین‌های مشهور با قابلیت ارسال انواع نوتفیکیشن‌ها، می‌توان به WPForms اشاره کرد. این پلاگین، در اصل یک پلاگین فرم‌ساز ودرپرسی بوده و قابلیت ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی مختلف به مشتریان را نیز فراهم می‌سازد.

  پلاگین Comment Reply Email Notification یکی دیگر از افزونه‌های خبررسانی وردپرس است که کاربرد آن، آگاه کردن مشتریان از ثبت پاسخ جدید به کامنت‌هایشان در سایت است. با کمک افزونهٔ Subscribe2، می‌توانید مشتریان را از درج محتواهای جدید و آپدیت سایت مطلع سازید.

  جمع‌بندی

  • دریافت نشدن ایمیل‌ها توسط مشتریان، یکی از مشکلات رایج سیستم پیش‌فرض ارسال ایمیل در وردپرس است.
  • بهترین افزونه‌های ارسال ایمیل، با فراهم ساختن امکان استفاده از سرور SMTP به حل مشکلات ارسال ایمیل در وردپرس کمک می‌کنند.
  • WP Mail SMTP را می‌توان مشهورترین و محبوب‌ترین پلاگین ارسال ایمیل وردپرس دانست. این پلاگین، از بسیاری از سرویس‌های رایج ارسال ایمیل پشتیبانی کرده و قابلیت‌های کاربردی متعددی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حال، بسیاری از امکانات این پلاگین تنها با خرید اشتراک پرمیوم قابل استفاده هستند.
  • Easy WP SMTP یکی از پلاگین‌های رایگان برای ارسال ایمیل با وردپرس محسوب می‌شود که به دلیل رابط کاربری ساده و امکانات کاربردی، محبوبیت بسیاری در بین کاربران دارد.
  • Post SMTP Mailer، را می‌توان قدرتمندترین پلاگین رایگان وردپرسی برای ارسال ایمیل دانست. این پلاگین، با سطح امنیت مناسب، امکانات منحصربه‌فردی همچون پشتیبانی همزمان از دو سرور را ارائه می‌کند.
  • پلاگین Gmail SMTP، امکان ارسال ایمیل از طریق سرویس گوگل را فراهم می‌سازد. این پلاگین، امکانات جانبی محدودی داشته اما کیفیت اتصال و سطح امنیت آن بسیار بالاست.
  • کاربرانی که هدف خاصی از ارسال ایمیل به مشتریان دارند، می‌توانند از انواع پلاگین‌های کاربردی وردپرس متناسب  با هدف‌شان بهره ببرند.
  • افزونه‌های ارسال خبرنامه‌های ایمیلی و ایمیل مارکتینگ، یک گروه از پلاگین‌های کاربردی وردپرس برای ارسال ایمیل هستند که امکانات پیشرفته برای طراحی ایمیل و آنالیز ارائه می‌کنند.
  • پلاگین‌های نوتفیکیشن وردپرس، کاربرد زیادی در برقراری ارتباط با مخاطبان سایت از طریق ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی دارند.

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.