header-image
×

مدیریت فروشگاه ها

.این سیستم مناسب فروشندگانی است که یک یا چند فروشگاه در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی دارند. با استفاده از این سیستم، شما می توانید تمامی سفارش ها و مشتریان خود را از طریق یک پنل مدیریت کنید و با استفاده از امکانات متنوع از قبیل داشبورد مدیریت کسب وکار، مدیریت ارتباط با مشتریان، خدمات پرداخت متنوع و ... به سادگی کسب وکار خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید و با گزارش های دوره ای که به صورت هوشمند از پادرو دریافت می کنید، کسب وکار خود را توسعه دهید.

فروشگاهتو ثبت کن !

مدیریت سفارش ها

این سیستم مناسب برای تمامی فروشگاه های آنلاین یا اینستاگرامی است که به صورت روزانه سفارش مشتریان خود را به مقاصد مختلف ارسال می کنند. در این سیستم فروشگاه های آنلاین می توانند با دریافت لینک اختصاصی پرداخت، امکان پرداخت آنلاین را به مشتریان خود بدهید و علاوه بر آن، پس از ثبت سفارش توسط مشتریان سفارش آن ها را با شرکت های پستی مختلف برای مقاصد مختلف در سطح کشور ارسال کنید. این سیستم با توجه به نیازمندی هر فروشگاه، میتواند سرویس پستی مناسب آن فروشگاه را به صورت هوشمند پیشنهاد کند. استفاده از سیستم مدیریت سفارش پادرو برای فروشگاه هایی که تا پایان تابستان ثبت نام کنند، رایگان است.

فروشگاهتو ثبت کن !

مدیریت حمل و نقل و پرداخت

از مهم ترین خدمات مورد نیاز فروشندگان آنلاین و اینستاگرامی، دریافت وجه از مشتریان به صورت آسان، جلوگیری از کلاهبرداری و ارسال سفارش ها در حداقل زمان برای مشتریان است. پادرو امکانات متنوعی در حوزه پرداخت (از قبیل پرداخت امن، پرداخت آنی، عودت وجه به مشتریان، تسویه لحظه ای) و بخش ارسال (مانند دسترسی به شرکت های پستی متنوع و پیک های سریع داخل شهری، پیکاپ بسته ها از محل شما و ارائه کارتن های پستی ارزان) به شما ارائه می کند و شما می توانید صرفا با ثبت نام در پادرو، به تمامی این خدمات دسترسی داشته باشید.

فروشگاهتو ثبت کن !

همه چیز را به ما بسپارید