header-image
×
Delivery management system

سیستم مدیریت سفارشات

این سیستم مناسب برای تمامی فروشگاه‌های آنلاین یا آفلاینی است که به صورت روزانه سفارش مشتریان خود را به مقاصد مختلف ارسال می‌کنند. در این سیستم فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند علاوه بر انتخاب شرکت‌های پستی مختلف برای ارسال سفارش‌ها، از چند مبدأ کالاها را برای مقاصد مختلف در سطح کشور ارسال کنند. این سیستم با توجه به نیازمندی هر فروشگاه، میتواند سرویس پستی مناسب آن فروشگاه را پیشنهاد نماید.استفاده از سیستم مدیریت سفارش پادرو برای فروشگاه‌ها رایگان است.

فروشگاهتو ثبت کن !
Transportation management system

سیستم مدیریت حمل و نقل

سیستم مدیریت حمل و نقل پادرو به شرکت های پستی، پیک های محلی و کسب وکارهای کوچک و متوسط که دارای ناوگان ارسال کالا هستند، امکان مدیریت ناوگان، مدیریت رانندگان، توزیع و جمع آوری محصولات، دریافت و ثبت درخواست ارسال کالا را ارائه میکند. شرکتهای لجستیکی با استفاده از سیستم مدیریت حمل و نقل پادرو، به هیچ گونه ابزار نرم افزاری دیگری برای مدیریت ناوگان خود نیاز نخواهند داشت. یکی از ویژگی های بارز این سیستم ارائه امکان تعریف جریان های کاری به ازای انواع مختلف سفارش ها و قوانین مرتبط با هر کدام است. این محصول در قالب یک نرم افزار تحت وب در اختیار کاربران قرار میگیرد. علاوه بر این امکان استفاده از تمامی ویژگی های این سیستم یا حتی بخشی از آن از طریق API نیز فراهم است.

بزودی... بیشتر بدانید
Warehouse management system

سیستم مدیریت انبار

سیستم مدیریت انبار (WMS) محصولی نرم افزاری است که به کنترل و مدیریت عملیات روزانه در یک انبار از طریق رهگیری کالاها و مکانیزاسیون فرآیندها کمک می‌کند. با استفاده از ویژگی های این سیستم امکان مدیریت فرآیندهای انبارداری نظیر مدیریت ورود کالا به انبار، مدیریت موجودی کالا بر اساس حداقل نقطه سفارش، موجودی فعلی و نقطه سفارش، طبقه‌بندی و جانمایی کالا، دسته‌بندی کالا، روش‌های پیکاپ، منطقه‌بندی انبار، مدیریت بسته‌بندی، مدیریت خروجی کالا، مدیریت رسید و حواله، انبارداری تعدادی و ریالی و مدیریت مرجوعی کالا برای کسب و کارها فراهم می‌شود.

بزودی... بیشتر بدانید

همه چیز را به ما بسپارید