فروشگاه اینستاگرامی پت شاپ

اکثر افرادی که پت دارند، به صورت اینترنتی خرید می‌کنند. فضای آنلاین فرصت ویژه‌ای را برای کسب‌وکارها ایجاد کرده است. شما هم با ساخت یک فروشگاه اینستاگرامی می‌توانید تجربه‌ی بهتری از فروش را داشته باشید.

چطور در اینستاگرام فروشگاه اینستاگرامی راه بیاندازیم؟

ساخت فروشگاه اینستاگرامی به تولید محتوا کاربردی و ابزارهایی برای مدیریت سفارشات نیاز دارد پس فقط ساخت اکانت اینستاگرام کافی نیست و به ابزاری برای مدیریت موجودی، مدیریت سفارشات، پشتیبانی جهت ارسال و پیگیری کالا نیاز است.

ابزار مناسب فروش در اینستاگرام

پادروشاپ یکی از ابزارهایی است که هر فروشگاه اینستاگرامی به کمک آن می‌تواند سفارشات بیشتری داشته باشد، چون روند ثبت سفارش برای آن‌ها ساده‌تر می‌شود و در آخر از طریق درگاه پرداخت بانکی سفارش خود را ثبت می‌کنند.

مدیریت سفارشات

با داشتن اطلاعات سفارشات در یکجا، از تمام موجودی‌ها و اطلاعات سفارشات ثبت شده، خبر دارید. فقط کافیست به کمک ویژگی سفارش دستی آن‌ها را وارد کنید.

پرداخت با درگاه امن بانکی

پرداخت سفارشات به کمک درگاه امن بانکی سبب جلب اعتماد کاربران می‌شود. همچنین فرایند ثبت سفارش آسان‌تر می‌شود.

جمع‌آوری سفارشات

به کمک پادروشاپ دیگر لازم نیست تا اداره پست یا هر شرکت پستی دیگری بروید. سفارشات را بسته‌بندی کنید و منتظر مسئول جمع‌آوری سفارشات باشید تا آن‌ها سفارشات شما را برسانند.

مراحل راه اندازی پادروشاپ

پس از اینکه شماره تماس و نام فروشگاه اینستاگرامی خود را ثبت کردید در صفحه «خانه» روی گزینه «اتصال به اینستاگرام» کلیک کنید. پس از تایید اطلاعات تمام پست‌های شما در این صفحه نمایش می‌یابد.

توجه داشته باشید که پادروشاپ به صفحه اینستاگرام شما دسترسی نخواهد داشت.

پس از تایید، باید موجودی و قیمت محصولات را مشخص سازید؛ پادروشاپ شما آماده است.