ندکس

آشنایی با پادروپین

پادروپین پلتفرم مقایسه و انتخاب خدمات پستی برای جمع‌آوری و ارسال مرسولات توسط شرکت‌های پستی متنوع به سراسر کشور است.

در پادروپین صاحبین کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آنلاین بدون نیاز به عقد قرارداد می‌توانند از شرکت‌های پستی مختلف مانند پیشرو پست، پست ملی، ماهکس و … برای ارسال مرسولات در تعداد دلخواه استفاده کرده و متناسب با شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

شرکت حمل‌ونقل ندکس

ندکس به پادروپین آمد!

شرکت ندکس یکی از شرکت‌های معتبر در حوزه ارسال مرسولات است که خدمات هوشمندی را در رابطه با حمل و نقل کالای پستی به مشتریان ارائه می‌کند. اکنون پادروپین و ندکس همکاری خود را آغاز کرده و از این پس می‌توانید از خدمات این شرکت برای ارسال کالاهای خود استفاده نمایید.

شرکت ندکس انتخابی مناسب برای ارسال مرسولات است که در ادامه به مزیت‌های برتر این شرکت برای ارسال کننده می‌پردازیم.

شرکت ندکس

مزایای استفاده از شرکت حمل و نقل ندکس

  • ارسال تا ۱۰ کیلوگرم: با ندکس می‌توانید بسته‌های ۱۰ کیلویی خود را به تمام نقاط ایران بفرستید.
  • ارسال سریع: مرسولات ارسالی سریع‌تر از پست ملی به دست گیرنده می‌رسند.
  • ارسال با قیمت مناسب: بسته‌های خود را با قیمت مناسب ارسال کنید.
  • بسته‌بندی آسان: با ندکس در بسته‌بندی مرسولات منعطف‌تر عمل کنید.
ندکس

رهگیری مرسولات پستی

پس از ثبت سفارش در پادروپین، پیامکی حاوی لینک رهگیری به گیرنده مرسوله ارسال می‌شود که به کمک آن می‌تواند از وضعیت و زمان دقیق تحویل بسته پستی خود مطلع شود.همچنین در پنل پادروپین وضعیت مرسوله به صورت دقیق برای فرستندگان آن نمایش داده می‌شود.

قابلیت رهگیری مرسولات آرامش خاطر و تجربه رضایت‌بخشی را برای مشتریان فروشگاه‌های آنلاین فراهم می‌کند که منجر به ارتقای اعتبار فروشگاه می‌شود.

شرکت حمل‌ونقل

تحویل درب به درب کالاهای سنگین

با استفاده از پادروپین دیگر نیازی نیست تا خود را به نزدیک‌ترین شعبه شرکت پستی برسانید. سفیران ما کار جمع‌آوری بسته‌های ارسالی شما تا وزن ۱۰ کیلوگرم را از مبدا دلخواه‌تان انجام داده و در سریع‌ترین زمان از طریق شرکت‌های پستی به دست گیرنده می‌رسانند.

اگر شما نیز قصد دارید تا مرسولات خود را به‌راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر پستی ارسال کنید، همین حالا در پادروپین ثبت‌نام کنید.

ندکس

ارسال مجدد کالای‌مرجوعی

اگر بسته ارسالی خود را با شرکت ندکس ارسال کنید و گیرنده مرسوله‌تان در مقصد حضور نداشته‌ باشد، سفیران شرکت حمل و نقل ندکس تا ۳ مرتبه بدون دریافت هزینه به گیرنده مراجعه مجدد کرده و مرسوله را تحویل می‌دهند.

مراجعه مجدد برای تحویل مرسوله مزایایی همچون صرفه‌جویی در وقت و هزینه، تجربه خرید بهتر و اطمینان‌خاطر از تحویل مرسوله را در فروشگاه‌ها به همراه دارد.

شرکت ندکس

ارسال مرسولات با ندکس

پیش‌تر به مزایای شرکت حمل و نقل ندکس مانند قیمت مناسب، سهولت در بسته‌بندی، ارسال سریع و … برای کسب‌وکارها و فروشندگان آنلاین پرداختیم.

اکنون شما می‌توانید با در نظر گرفتن فاکتورهای مهمی همچون مدت زمان ارسال، وزن مرسوله و مسافت سفارش‌های خود، خدمات این شرکت را مورد استفاده قرار دهید.

شرکت‌های دیگری که با پادروپین همکاری می‌کنند

حداکثر وزن مرسولات برای حمل و نقل توسط ندکس ۱۰ کیلوگرم است.

حداکثر ابعاد مجاز مرسولات شما برای حمل و نقل توسط این شرکت ۴۰*۴۰*۴۰ است.

بله سفیران ندکس در صورت عدم حضور گیرنده مرسوله در محل، تا ۳ بار مراجعه مجدد بدون دریافت هزینه مازاد را انجام می‌دهند.

در پلتفرم پادروپین برای ارسال مرسولات توسط شرکت ندکس نیازی به عقد قرارداد نمی‌باشد و به راحتی می‌توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.