شرکت پستی ماهکس در پادروپین

آشنایی با پلتفرم پادروپین

پادروپین پلتفرمی برای انتخاب و مقایسه‌ی خدمات پستی است. به کمک این پلتفرم همزمان می‌توانید به چندین شرکت پستی بدون عقد قرارداد دسترسی داشته باشید. این همکاری بدون در نظر گرفتن تعداد بسته‌های پستی انجام می‌شود؛ یعنی تعداد بسته‌ها چه یک عدد و چه صد عدد باشد، ارسال و جمع‎‌‌آوری کالا انجام می‌شود.

همین حالا می‌توانید بسته‌های خود را با پلتفرم پادروپین ارسال کنید و از خدماتی مطمئن استفاده کنید.

ارسال با شرکت پستی ماهکس

ارسال کالا با ماهکس

ارسال کالا با ماهکس یعنی ارسالی سریع برای تمام بسته‌های پستی؛ این سرویس پستی در مراکز استان‌های ایران فعالیت می‌کند. به‌طور کلی برای بسته‌های سبک تا سنگین می‌توانید به ماهکس اعتماد کنید تا در سریع‌ترین زمان بسته‌های شما به مقصد برسد.

هزینه ماهکس برای ارسال بسته متفاوت است و برای بررسی هزینه‌ها از پلتفرم پادروپین کمک بگیرید و به کمک ابزار محاسبه قیمت، هزینه ماهکس را بررسی کنید.

مزایای انتخاب شرکت ماهکس

مزایای انتخاب شرکت پستی ماهکس

مشتریان به کمک سرویس پستی ماهکس می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان بسته‌های سبک و سنگین خود را به سراسر ایران ارسال کنند. همچنین ماهکس ویژگی‌های خاص زیر را دارد:

ابعاد بسته: از سایز ۱ تا ۹ بسته‌های پستی با ماهکس قابل حمل است.

وزن قابل حمل: از بسته‌های سبک تا بسته‌های سنگین، حداکثر وزن ۴۰ کیلوگرم قابل حمل است.

بیمه مرسولات پستی: تا سقف ۵۰ میلیون تومان وجود دارد.

ارسال مجدد مرسوله: در صورت عدم حضور گیرنده ۲ بار ارسال مجدد به صورت رایگان انجام می‌شود.

جمع‌آوری سفارشات ماهکس

جمع‌آوری سفارشات ماهکس در پادروپین

تمام بسته‌های پستی با ماهکس از درب منزل شما جمع‌آوری می‌شود و تعداد بسته برای این سرویس پستی در پادروپین مهم نیست و فرقی ندارد تعداد بسته‌ی پستی زیاد یا کم باشد.

به کمک سرویس جمع‌آوری در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود و نیازی نیست برای یک بسته‌ی پستی تا شرکت پستی ماهکس بروید. تنها کافیست از پلتفرم پادروپین استفاده کنید.

شرکت‌های دیگری که با پادروپین همکاری می‌کنند