آموزش ثبت سفارش انبوه با فایل اکسل دلخواه مشتری

ثبت سفارش انبوه به کمک اکسل همگام‌سازی شده یکی از امکانات جدید پادروپین است که این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران پادروپین طبق دلخواه خود فایل اکسل سفارشات را آماده کرده و از الگوی شخصی خود پیروی کنند.

آموزش ثبت سفارش انبوه با فایل اکسل پیش‌فرض

این ویدئو برای آشنایی شما با کلیه مراحل ثبت سفارش انبوه در پنل پادروپین با استفاده از فایل اکسل پیش‌فرض آماده شده است.

آموزش فعال‌سازی افزونه پادروپین

در این ویدئو تمام مراحل فعال‌سازی افزونه حمل‌ونقل پادروپین به شما آموزش داده می‌شود تا به کمک این افزونه صفر تا صد فرآیند ارسال کالای فروشگاه وردپرسی خود را مدیریت کنید.

انتخاب سایز مناسب کارتن

در ویدئو روبه‌رو با نحوه‌ی انتخاب کارتن مناسب آشنا می‌شوید و می‌توانید اندازه‌ی صحیح را برای بسته‌بندی انتخاب کنید. به این ترتیب هنگام ارسال، مرسوله‌ی شما با مشکلاتی مثل مرجوعی مواجه نمی‌شود.

<

تنظیمات پروفایل کاربری پادروپین

در این ویدئو تمام بخش‌های پروفایل کاربری به شما آموزش داده می‌شود و با کاربردهای مختلف آن آشنا می‌شوید.

 ثبت آدرس فرستنده در پادروپین

در این ویدئو نحوه‌ی ثبت یک آدرس به عنوان فرستنده را می‌بینید. به کمک این ویدئوی آموزشی می‌توانید آدرس فرستنده را در پادروپین ثبت کنید.

ثبت آدرس در دفترچه آدرس پادروپین

در این ویدئو با نحوه‌ی ثبت آدرس در دفترچه آدرس پادروپین آشنا می‌شوید و هربار می‌توانید بدون وارد کردن تمام اطلاعات تنها از دفترچه‌ی آدرس، مکان مد نظر خود را انتخاب کنید. این ویژگی برای آدرس فرستنده و گیرنده وجود دارد.

نحوه‌ی ثبت سفارش تک در پادروپین

در این ویدئو با نحوه‌ی ثبت سفارشات زیر 10 عدد آشنا می‌شوید و مرحله به مرحله تمام بخش‌ها به شما گفته می‌شود. به این ترتیب می‌توانید از پادروپین برای ارسال سفارشات خود کمک بگیرید و شرکت‌های پستی مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.