ساخت فروشگاه اینستاگرامی لوازم آرایشی آنلاین

اکثر مخاطبین محصولات آرایشی به‌خاطر ویدئوهای آموزش آرایش در اینستاگرام حضور دارند در نتیجه دسترسی سریع به فروشگاه برای آن‌ها مهم است. افراد به کمک فروشگاه‌های آنلاین به محصولات متنوع آرایشی دسترسی خواهند داشت.

برای ساخت فروشگاه اینستاگرامی پیشنهاد می‌کنیم با ابزار ساخت آن آشنا شوید.

در سه ثانیه فروشگاه بساز!

با فروشگاه پادروشاپی تمام پست‌های اینستاگرام به یک محصول تبدیل می‌شوند و تمام توضیحات هر پست به همراه محصول قرار می‌گیرد.

امکان ثبت موجودی و قیمت

با وجود فروشگاه پادروشاپی مشتری به راحتی می‌تواند موجودی محصولات را بررسی کند و بدون معطلی خرید خود را انجام دهد. با پادروشاپ فروش خود را بیشتر کنید.

چند لینک در شاپ لینک

به کمک شاپ‌لینک تمام اطلاعات موردنیاز مشتریان را در یک لینک قرار دهید؛ تا از طریق آن با دسترسی سریع سفارشات خود را ثبت کنند و دسترسی راحت‌تری داشته باشند.

جمع‌آوری سفارشات

سفارشات فروشگاه‌های اینستاگرامی به کمک پادروشاپ جمع‌آوری می‌شوند تا در کوتاه‌ترین زمان ارسال شوند. از این طریق مشتریان رضایت بیشتری خواهند داشت.

مدیریت همه‌جانبه سفارشات

سفارشات چه در پادروشاپ ثبت شوند و چه در دایرکت ثبت شوند؛ همگی به کمک ویژگی ثبت سفارش دستی در یکجا قرار می‌گیرند تا سفارشات فروشگاه‌های اینستاگرامی مدیریت شود.

پرداخت با درگاه بانکی امن

یکی از دلایلی که افراد به فروشگاه‌های اینستاگرامی اعتماد نمی‌کنند به‌خاطر شیوه پرداخت است. کارت‌به‌کارت روش سریعی است ولی قابل پیگیری نیست. اما درگاه بانکی امن اعتماد افراد را جلب می‌کند.

مراحل راه اندازی

پس از اینکه شماره تماس و نام فروشگاه اینستاگرامی خود را ثبت کردید در صفحه «خانه» روی گزینه «اتصال به اینستاگرام» کلیک کنید. پس از تایید اطلاعات تمام پست‌های شما در این صفحه نمایش می‌یابد.

توجه داشته باشید که پادروشاپ به صفحه اینستاگرام شما دسترسی نخواهد داشت.

پس از تایید، باید موجودی و قیمت محصولات را مشخص سازید؛ پادروشاپ شما آماده است.