چهارپایه - پادرو | Podro

پایه سفارش تو

اگه یه پنل مدیریت فروش برای فروشگاه‌تون داشته باشید، دیگه لازم نیست تعداد سفارش‌ها رو یادداشت کنید و بین دایرکت‌ها بگردید تا ببینید کی چی می‌خواد.

پایه پرداخت تو

کارت به کارت کردن خیلی سخت و وقت‌گیره و باید مدام با مشتری در دایرکت چت کنید. اگه بتونید محصول‌تون رو از طریق درگاه آنلاین بانکی بفروشید، پروسه خرید سریع‌تر و امن‌تر می‌شه.

پایه ارسال تو

نمی‌شه که تو این ترافیک بسته‌ها رو بار زد برد اداره پست. اگر این امکان وجود داشته باشه که تو پنل مدیریت فروشگاه اینستاگرام‌تون، بتونید شرکت‌های پستی رو انتخاب کنید و پیک بسته‌ها رو در محل از شما تحویل بگیره، کلی تو زمان و هزینه‌هاتون صرفه‌جویی می‌شه.

پایه فروش تو

همون‌طور که می‌دونید تگ محصول اینستاگرام در ایران کار نمی‌کنه، اما اگر بشه برای فروشگاه یا محصول‌مون لینک اختصاصی داشته باشیم، دیگه مشتری قیمت و موجودی رو تو دایرکت نمی‌پرسه و می‌تونیم شبانه‌روزی محصول‌مون رو بفروشیم.

پادروشاپ
همه این چهارپایه رو
داره.

با پادروشاپ می‌تونید موجودی و قیمت محصول رو تعیین کنید، بعد لینک فروشگاه یا محصول رو به مشتری بدید تا از طریق درگاه بانکی هزینه رو پرداخت کنه. بعد از فروش محصول، می‌تونید تو پنل فروشگاه‌تون، شرکت‌های پستی رو ببینید و برای ارسال محصول، یکی از اون‌ها رو انتخاب کنید. پیک پادرو بسته رو در محل از شما تحویل می‌گیره و به شرکت پستی می‌ده. در حین ارسال هم شما و مشتری‌ می‌تونید به‌طور آنلاین وضعیت ارسال بسته رو ببینید. به همین راحتی.

فروشگاه اینستاگرامی داری؟