راهنمای دسترسی به کیف پول و پروفایل فروشگاه در پادرو

راهنمای دسترسی به کیف پول و پروفایل فروشگاه در پادرو

0

برای استفاده از خدمات ارسال و پرداخت هزینه‌ی آن به شرکت پستی موردنظرتان از طریق پادرو باید کیف پول خود را شارژ کنید اما خبر خوب این است که در حال حاضر شما می‌توانبد به مدت یک هفته به صورت کاملا رایگان از خدمات ارسال ما استفاده کنید و از این فرصت برای جذب مشتریان بیشتر و فروش بالاتر استفاده کنید.

برای این کار کافی است تا به مشتریان خود اعلام کنید که به مدت یک هفته، محصولات خود را بدون دریافت هزینه‌ی ارسال برای خریداران می‌فرستید. مثلا می‌توانید در صفحه‌ی اینستاگرام خود در قالب یک پست و استوری به مشتریان اطلاع‌رسانی کنید و مدت زمانی که می‌توانند از این فرصت استفاده کنند را مشخص کنید. حذف هزینه‌ی ارسال برای مشتریان بسیار جذاب است و آنها را به خرید از فروشگاه شما تشویق می‌کند.

برای دسترسی به «کیف پول» پادرو، ابتدا باید وارد وب‌اپلیکیشن شوید و با وارد کردن نام فروشگاه و شماره موبایل‌تان، مراحل ثبت فروشگاه خود را کامل کنید.

بعد از ورود به پادرو از پایین صفحه، روی گزینه‌ی «پروفایل» بزنید.

در این بخش به گزینه‌های مختلفی برای مدیریت حساب کاربری‌تان دسترسی دارید.

اطلاعات حساب کاربری:

در قسمت «اطلاعات حساب کاربری» شما می‌توانید نام و نام‌خانوادگی خود را ثبت کنید.

کیف پول:

با انتخاب گزینه‌ی «کیف پول» به اطلاعاتی مثل «موجودی کیف پول» و «موجودی تسویه نشده فروش» دسترسی دارید.

موجودی کیف پول:

«موجودی کیف پول» میزان شارژ کیف پول شما را نشان می‌دهد که با آن می‌توانید، هزینه‌ی ارسال سفارش مشتریان را مستقیما به شرکت پستی موردنظرتان پرداخت کنید.

موجودی تسویه نشده فروش:

در قسمت «موجودی تسویه نشده فروش»، میزان فروش شما به مشتریانی که از طریق لینک فروشگاه شما در پادرو خرید کرده‌اند، نمایش داده می‌شود.

شارژ کیف پول:

برای شارژ کیف پول خود می‌توانید از قسمت پایین همین صفحه و با استفاده از گزینه‌ی «شارژ کیف پول» نسبت به شارژ کیف‌ پول خود اقدام کنید.

با انتخاب این گزینه شما به صفحه‌ی افزایش موجودی منتقل می‌شوید. در این قسمت می‌توانید شارژ موردنظرتان را وارد کنید و یا با زدن روی مبالغ پیش‌فرض، یکی از آنها را انتخاب کنید.

بعد از وارد کردن مبلغ شارژ، روی گزینه «ثبت» بزنید تا به درگاه پرداخت منتقل شوید و کیف پول خود را شارژ کنید.

پرداخت‌ها:

در قسمت «پرداخت‌ها» شما به لیست پرداخت مشتریان خود که شامل اطلاعاتی مثل نام شخص پرداخت کننده، وضعیت پرداخت، تاریخ پرداخت و شماره سفارش آنها دسترسی دارید.

آدرس‌های منتخب:

در بخش «آدرس‌های منتخب» شما به آدرس‌ مشتریانی که ذخیره کرده‌اید، دسترسی دارید. برای سهولت و سرعت کار می‌توانید آدرس مشتریانی که به طور ثابت از شما خرید می‌کنند را به این لیست اضافه کنید.

علاوه بر این، شما می‌توانید آدرس فروشگاه یا انبار کالای خود را در این بخش، ذخیره کنید تا هر بار نیاز به وارد کردن اطلاعات نداشته باشید.

اضافه کردن آدرس جدید:

برای اضافه کردن آدرس جدید می‌توانید از گزینه‌ی «آدرس جدید وارد کنید» در پایین صفحه استفاده کنید. با انتخاب این گزینه می‌توانید آدرس جدید را وارد کنید و در انتها روی گزینه «ثبت» بزنید تا آدرس جدید به لیست آدرس‌های منتخب شما اضافه شود.

اطلاعات بانکی:

با انتخاب گزینه‌ی «اطلاعات بانکی» در صفحه‌ی «پروفایل» می‌توانید اطلاعات حساب بانکی که تمایل دارید مبالغ خرید مشتریان به آن واریز شود را وارد کنید. این اطلاعات شامل شماره شبا و کد ملی فروشنده است. بعد از وارد کردن اطلاعات روی گزینه‌ی «ثبت» بزنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.