پادروپین پلتفرم مقایسه و انتخاب خدمات پستی

  آدرس سایت

  ایمیل

  تعداد ارسال روزانه

  پادروپین یک سیستم مارکت پلیس خدمات پستی است که به فروشگاه‌های اینترنتی کمک می‌کند تا در مدیریت خدمات پستی خود انتخاب‌های بیشتری داشته باشند.

  فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با استفاده از پادروپین تمام سفارشات روزانه خود را در کمترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن مدیریت کنند.

  آشنایی با فرآیند جلسه دمو در پادروپین

  امکان انتخاب از سرویس‌دهندگان متفاوت

  در پادروپین شما به شرکت‌­های پستی و پیک سریع متنوع دسترسی دارید. با توجه به انتخاب خود می‌­توانید سرویس‌­های متنوع را به مشتریان خود پیشنهاد دهید و سرویس مورد نیازتان را انتخاب کنید و یا از پیشنهاد هوشمند پادرو استفاده کنید.

  همه چیز به نفع شماست

  اگر یک شرکت یا فروشگاه اینترنتی بخواهد با بیشتر از یک شرکت پستی کار کند، باید با هر کدام از این شرکت‌ها جداگانه قرارداد ببندد، و این تازه شروع ماجراست. از پشتیبانی هریک از این شرکت‌‌ها تا ارتباط برای مدیریت ارسال‌ها هر کدام یک ماجرای مفصل دیگر است. اینجاست که پادروپین به کمک شما می‌آید. زمانی که با پادروپین کار کنید در زمان، منابع انسانی و هزینه‌‌های شما به طور مشخص صرفه‌جویی خواهد شد

  مشتریان پادروپین

  کاله

  پی‌پاد

  فناپ

  دارو724

  کارنگ

  تپسی

  روبان

  بادکوبه

  آیو

  شهرکتاب

  شنبه

  بانکینو

  هزینه ارسال مرسولات توسط پادروپین چقدر است؟

  پادروپین هزینه‌ای بابت ارسال دریافت نمی‌کند و هزینه ارسال همان تعرفه شرکت‌های پستی است.

  آیا امکان ثبت سفارش به صورت یکجا وجود دارد ؟

  بله شما می‌توانید از قسمت ثبت سفارش انبوه، اطلاعات گیرندگان سفارش خود را در فایل اکسل مورد تایید پادروپین(که در همان قسمت قابلیت دانلود دارد) تکمیل و بارگذاری کنید.

  آیا امکان انتخاب سرویس دهندگان پستی متفاوت در هنگام ثبت سفارش وجود دارد؟

  بله چنین امکانی وجود دارد. به عنوان مثال می‌توانید برای ارسال سفارش‌های مربوط به شهر تهران یک پروایدر و شهرستان را با پروایدر دیگر انجام دهید.

  آیا از مبدا شهرهای دیگر غیر از تهران هم امکان استفاده از سرویس پادرو هست؟

  در حال حاضر این امکان توسط شرکت ماهکس برای مراکز استان ها فعال است