پادرو: پلتفرم هوشمند پرداخت و ارسال سفارشات اینترنتی | Podro

پادروپین پلتفرم مقایسه و انتخاب خدمات پستی

  آدرس سایت

  ایمیل

  تعداد ارسال روزانه

  پادروپین یک سیستم مارکت پلیس خدمات پستی است که به فروشگاه‌های اینترنتی کمک می‌کند تا در مدیریت خدمات پستی خود انتخاب‌های بیشتری داشته باشند.

  فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با استفاده از پادروپین تمام سفارشات روزانه خود را در کمترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن مدیریت کنند.

  امکان انتخاب از سرویس‌دهندگان متفاوت

  در پادروپین شما به شرکت‌­های پستی و پیک سریع متنوع دسترسی دارید. با توجه به انتخاب خود می‌­توانید سرویس‌­های متنوع را به مشتریان خود پیشنهاد دهید و سرویس مورد نیازتان را انتخاب کنید و یا از پیشنهاد هوشمند پادرو استفاده کنید.

  همه چیز به نفع شماست

  اگر یک شرکت یا فروشگاه اینترنتی بخواهد با بیشتر از یک شرکت پستی کار کند، باید با هر کدام از این شرکت‌ها جداگانه قرارداد ببندد، و این تازه شروع ماجراست. از پشتیبانی هریک از این شرکت‌‌ها تا ارتباط برای مدیریت ارسال‌ها هر کدام یک ماجرای مفصل دیگر است. اینجاست که پادروپین به کمک شما می‌آید. زمانی که با پادروپین کار کنید در زمان، منابع انسانی و هزینه‌‌های شما به طور مشخص صرفه‌جویی خواهد شد

  مشتریان پادروپین

  ما در کتاب پلاس برای مدیریت ارسال کتاب ها به مشتریان، نیاز به یک سامانه یکپارچه با امکان ایجاد رهگیری سفارشاتمان داشتیم و از این نظر پادرو با تیم پشتیبانی قوی و پاسخگو بهترین گزینه موجود برای ما بوده است.

  مدیر عامل کتاب پلاس
  پیج : سمیرا ناطق

  تلاش تیم پادرو موجب سهولت و سرعت در ارسال مرسوله‌های مشترکین شده، همین مساله باعث شده ما در باران تلکام، در یک ماه گذشته تعداد 110 مرسوله را، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با کمک پادرو به دست مشترکین خود برسانیم، که همین امر باعث ایجاد رضایتمندی و خشنودی مشترکین شد.

  مدیر روابط عمومی باران تلکام
  پیج :

  با توجه اهمیت «شرکای کلیدی» در بوم کسب‌وکار، انتخاب سازمان‌های همکار نقش مهمی در ایجاد ارزش برای مشتریان بازی می‌کند؛ همکاری با «پادرو» به عنوان شریک کلیدی نشریه «ره‌آورد مدیریت» سهم بزرگی در افزایش رضایت مشترکین ماهنامه داشت و یکی از بهترین اتفاقات سال ۱۴۰۰ برای مجموعه‌ی ما بود.

  مدیر مسئول نشریه راه‌آورد مدیریت
  پیج :

  هزینه ارسال مرسولات توسط پادروپین چقدر است؟

  پادروپین هزینه‌ای بابت ارسال دریافت نمی‌کند و هزینه ارسال همان تعرفه شرکت‌های پستی است.

  آیا امکان ثبت سفارش به صورت یکجا وجود دارد ؟

  بله شما می‌توانید از قسمت ثبت سفارش انبوه، اطلاعات گیرندگان سفارش خود را در فایل اکسل مورد تایید پادروپین(که در همان قسمت قابلیت دانلود دارد) تکمیل و بارگذاری کنید.

  آیا امکان انتخاب سرویس دهندگان پستی متفاوت در هنگام ثبت سفارش وجود دارد؟

  بله چنین امکانی وجود دارد. به عنوان مثال می‌توانید برای ارسال سفارش‌های مربوط به شهر تهران یک پروایدر و شهرستان را با پروایدر دیگر انجام دهید.

  آیا از مبدا شهرهای دیگر غیر از تهران هم امکان استفاده از سرویس پادرو هست؟

  در حال حاضر این امکان توسط شرکت ماهکس برای مراکز استان ها فعال است